je to v poriadku?

Príspevok v téme: je to v poriadku?
mamka777

Dobry den, mam este jeden taky dotaz. Vzdy ked som mavala hnacku tak ma sprevadzali dost velke bolesti brucha pri konani velkej potreby, ked bolo dokonane tak to prestalo... nikdy som sa nad tym nejak nezamyslala, ale teraz ako som tehotna tak mam strach ci to neuskodi mojej dcerke, ci su to len bolesti ako take, alebo sprevadzane krcmy vnutri brucha, necitim ze by tam nejake krce boli ale neviem co sa deje vnutri v bruchu, ci to malej nemoze ublizit... poradite mi prosim?

mamka777

no ja hnacky casto nemavam paveze, no teraz beriem zelezo, a ze vraj pri tych tabletkach je hnacka a cierna farba stolice normalna... kolkokrat ma az pot zaleje od bolesti pri vykonavani stolice, ale pokial nieje riedsia tak je to pohode, neviem skusim sa spytat doktorky ked k nej najblizsie pojdem..

jajka001_

a mavas casto hnacky? nie len ked si chora? malemu by to ublizit nemalo ale ak to mavas bezne, mala by si zistit pricinu a pripadne upravit stravu. lebo hnacka je casto sprievodny znak infekcie a to by mohlo byt pre male nebezpecne