Priateľ ma udrel.....

Príspevok v téme: Priateľ ma udrel.....
Susicat

Ani neviem ako začať...Je mi to nepríjemné...S priateľom sa veľmi milujeme,žijeme spolu 3roky.Dokážeme sa o všetkom porozprávať aj milovanie je úžasné.Pri nedávnej návšteve známych som to prehnala s alkoholom a po príchode domou som chytila bezdovodny záchvat žiarlivosti.Moj milovaný sa ma snažil ukludniť,ale pri mojich uražlivych provokaciach sa neudržal a parkrát ma udrel po tvári.Ráno ma čakala iba pamiatka na tvári vo forme monoklu....Už sme si navzájom odpustili,no ja som z toho v šoku.Nikdy nikdo ma nikdy neudrel....Je mu to velmi lúto....sam bol z toho zdrvený...Momentálne prežívam pasívne obdobie,nepracujem asi 4mesiace z dovodu zrušenia pracovnej pozície,kde som pracovala ako účtovníčka.Tým že niesom núténá z finančných.dov.pracovať som sa niako zabrzdila....Moj je finančný riaditel,audítor,máme 26rokov a svet pred sebov.Zaujímalo ma len pár ohlasov či sa niekdo stretol s niečim podobným.Viem,je to takto velmi nahrubo opísané...no snáť sa najdem vo Vašich skúsenostiach....

nemôžem povedať

predstav si že nie,dokonca som už dávno nechal aj cigarety,vediem sro namiesto hlúpostí zamestnávam sa prácou od 12 hod denne minimálne,máš málo rokov na to aby si pochopila,čo som Ti napísal,neskôr pochopíš. Ani beztarostnosť a množstvo peňazí nerobí človeka šťastným ako sa prezentuješ.No to chce všetko čas.Pd

Susicat

H´mmm,pán nemožem,dik za radu....Si velmi duchaplny.....Ale snaha sa cení...Nemaš nahodou ty niaky problem s pitím?....Sa mi zdalo.....Ale inak sa maj fajn

nemôžem povedať

nabudúce si svoje problémy rieš pokiaľ možno sama,nevieš kedy to bude použité proti tebe,požiješ uvidíš.Pd.

Dug

Ked ho to mrzi tak mu odpusti a vyrovnaj sa s tym. Kazdy robi chyby, ti mudrejsi sa z nich poucia. Tym v ziadnom pripade nechcem zlahcovat to co spravil, bola to hlupost, ale na druhej strane je to lepsie ako keby sa opil on, a mlatil ta pod vplyvom. Nabuduce uz snad dokaze najst aj iny sposob ako skludnit pripitu zenusku. Ak sa to niekedy bude opakovat, tak potom ho posli kade lahsie. Dovtedy bud kludna a ber to iba ako vyrieseny problem, ktory je za vami a kazdemu z vas dal nejaku skusenost.
Ak ti to stale vrta v hlave, porozpravaj sa s nim znova, aby si sa k tomu stale nevracala a neanalyzovala.

Susicat

Ninarka.Jéj,ďakujem.Si zlatá.Presne takto niako to beriem.SOm si myslela že keď je do mňa celý preč,z toho ako vyzerám,ako ho milujem a staram sa o nás.....,že mám právo vyskakovať....hlavne keď som si vypila.....Ááá,sa tak hanbím.Mame ozaj radi....nevedela by som by´t s dakym,kdo si ma neváži....Preto tie pochybnosti....koli tomu monoklu....Doprčic,je to fakt pre mňa nanervy,že sa ma dakto dotkol.....Má jedine štastie že ho milujem a nepovažujem ho za dakoho....JE TO MOJ MILOVNÝ VYTÚŽENY PRINC....ČI ĆO VLASTNE....

Susicat

No,to je fakt......to je na zamyslenie....Si celkom kveci Syma.....To by si teda neviem predstavi´t,čo by sa dialo keby sme mali deti....Zatial neplanujeme....obaja sa sústredíme na kariéru či ćo vlastne...Sama viem že mam čas.Žijeme spolu,máme zázemie,no deti sú ozaj zodpovednosť....Niako ten náš konflikt zapadol prachom....porozpravali sme sa,ospravedlnili,udobrili....no je to pre mňa v každom pripade poznanie jeho temnej stránky....Viem,nedá sa to takto,museli by ste nás poznať...každy keď nás vidí začne veri´t v lásku....ozaj mi trvalo kým som dovolila byť milovaná.....Len ten večer bol pre mňa šok....Viem som bola otrava keď som si vypila.....aj on reagoval ako debil doslova....nho sme spolu a viac ako sa milujeme sa ozaj nedá.....

Susicat

Hmmmm,pán nemožem znovu v akcii....Ďakujem za radu,čarbikanie básničiek zrovna nieje moj obor,ale možno sa nacham zlakať.....S tym ÚP....hmmmmm.....thak si predstav že tam nahodou nemusím.Som zabezpečená minimálne na dva životy,ale to ty asi nepoznáś....Práca pre mňa určite nieje nutnosť,iba ak prostriedok na sebazdokonalenie....Nho neva....každy nema take štastie,feď ja nič...Ale tvoje rady,sa určite snažím minimálne nechať prejsť hlavou....Na druhej strane chápem.Z mojho mini shotu si toho moc o mne nepochopil,takže je to ok.Moj milovany ani nahodou nechodi domov namazany....to bola vynimka,kedy sme sa rozbili obaja a nastal niakym nedorozumením konflikt záujmov.Jedine čo som chcela vedieť je,či niekto mal podobné skúsenosti.....alkohol je zbytočnosť.To,že robim doma externe účtovníctvo,neznamená že som na UP.Ale v každom pripade ti želam pekny deň a véééla lásky,vášne a neviem čoho ešte,aby si nebol taky dezorientovaný.My sa vélmi milujeme.Sama viem čo mojmu ponúkam a čo si želám naspať.Hlavné je že som šťastná.Ten smiešny opilecky vybuch sme si mohli odpustiť,nho veci sa dejú.....tam hore si niekdo so mnou hraje hru.....

ninarka

Ahojky,ja som vydata 1rok ale s manzelom som uz 5rokov.udrel ma raz,a odpustila som a zabudla.prisiel raz domov v spolocenskej nalade a ja som sa snim zacala hned hadat a ziapat na nho,podripovala som,dal my jednu facku,monokel ani nic som nemala.teraz ked pride domov stakov dobrov naladov,tak mu len prikivujem smejem sa atd.ale na druhy den mu to riadne vytmavym.preto ze ta udrel,to neznamena ze sa musite rozist,nebude to tak ze ta bude katovat vzdy.mate sa radi a to je hlavne.zabudni na to,ale krot sa trosku aby sa to uz neopakovalo.vela stastia,a pevne nervy.

ester hovadíkova

Sused raz prišiel taky namazany a suseda po nom stále vykrikovala. Myslel si že nema inu robotu tak jej šupol do obývačky za lopatu piesku.Hned bola usmernená

syma

neviem, ale myslím si, že muž by ženu nemal udrieť za žiadnych okolností, mali by ste sa o tom porozprávať a porozmýšľať nad správaním oboch, aby ste sa takýchto chýb v budúcnosti vyvarovali, myslím aj na to, že ak raz prídu deti, a niekedy preplačú aj tri noci za sebou, tak mu tiež dá 5 krát cez ústa???