Priateľ ma udrel.....

Príspevok v téme: Priateľ ma udrel.....
Susicat

Ani neviem ako začať...Je mi to nepríjemné...S priateľom sa veľmi milujeme,žijeme spolu 3roky.Dokážeme sa o všetkom porozprávať aj milovanie je úžasné.Pri nedávnej návšteve známych som to prehnala s alkoholom a po príchode domou som chytila bezdovodny záchvat žiarlivosti.Moj milovaný sa ma snažil ukludniť,ale pri mojich uražlivych provokaciach sa neudržal a parkrát ma udrel po tvári.Ráno ma čakala iba pamiatka na tvári vo forme monoklu....Už sme si navzájom odpustili,no ja som z toho v šoku.Nikdy nikdo ma nikdy neudrel....Je mu to velmi lúto....sam bol z toho zdrvený...Momentálne prežívam pasívne obdobie,nepracujem asi 4mesiace z dovodu zrušenia pracovnej pozície,kde som pracovala ako účtovníčka.Tým že niesom núténá z finančných.dov.pracovať som sa niako zabrzdila....Moj je finančný riaditel,audítor,máme 26rokov a svet pred sebov.Zaujímalo ma len pár ohlasov či sa niekdo stretol s niečim podobným.Viem,je to takto velmi nahrubo opísané...no snáť sa najdem vo Vašich skúsenostiach....

nemôžem povedať

Susicat,Susicat trafená hus vždy zagága,ale je vždy lepšie sa učiť na iných chybách ako na svojich.Humor je korením života,to nevieš?Ešte jednu dobrú radu je zadarmo,ak aj tvoj partner niekedy príde domov namazaný,nikdy sa sním nehádaj,kde bol,čo bol,proste nič,zahryzni si radšej do jazyka!!! len ho pekne ulož do postieľky a do rána si premysli čo mu povieš a to si píš,môžeš mu potom dať s prep.vyžrať celý tanier a ešte aj vylízať,bude sa hanbiť ako pes a to platí aj opačne pre neho,ale biť,to robí iba chudák.Tak pekne maj,na mňa sa nehnevaj a keďže si zamest.na ÚP aspoň si básničky čarbikaj. Pd.

Susicat

No to ma podrž!Asi odpadnem pán ,,nemožem popvedať"Na tom hnojení záhrady síce trochu je,ale s tým dôvodom by som to tak nepreháňala....

nemôžem povedať

Čau čau dámy a dámy a ja asi som tu sám,taže pridám ešte trochu sarkazmu,no možno sa niekto v ňom aj nájde,takže keď zbije ženu,to ako keď záhradu pohnojí,alebo ženu treba len biť,ona si už nájde dôvod prečo dostala,takže kogito ergo sum. Pd.

Susicat

Ále baby,nebuďte take pesimistické.Napríklad ty kačička.Verím,že si to určite nemala lahké s tvojim spolubojovníkom,ale veď život je krásny.Sama viem,že som to trošku dosť prestrelila(na to som expert),ale veď preto sa hneď nemusíme rozdeliť.Viem,že som neposkytla dostatok informácií na to aby mi vedel niekdo poradiť k veci,ale na moje prekvapenie bytosť s menom,,nemožem povedať",sa trafil.Presne ten chlast je zbytočnosť.Človek musí vedieť kedy má dosť.Porekadlo:Vo víne je pravda,platí ozaj len výnimočne.Aj to len náhodou.No ja som bola v takom afekte,že sa hanbím doteraz.LÁSKA JE ÚŽASNÁ VEC!

kacicka

myslim,ze ked to urobil "par krat"teraz,tak aj inokedy to spravi,ked sa mu naskitne rilezitost.ak si muz zenu vázi,tak to nespravi.no ani ty nemas uctu k nemu,ked si ho urazala.zrejme ten vztah uz tak pekny nebude.uz tam je to riziko.

peťa

Milá moja, stále je to po prvý krát, ale ver že nie posledný. Aj keď si bola nepríjemná, to nie je dôvod, aby ťa partner zbil. Väčšinou je to tak, že keď to urobil raz bude to pokračovať a stále častejšie. No uvidíš možno mu krivdím Keď sa to stane druhý raz radšej ber veci a preč od neho.

verka

mila susicat,mam za sebou taku istu 11 rocnu skusenost ako ty. facky-uzasne milovanie,facky-kytica kvetov,facky-perfektny obed,facky-odprosovanie na kolenach,... atd..a pekne ta uz aj manipuluje,ze je to vlastne tvoja chyba a on sa iba neovladol.ja som z toho prec uz osmy rok a dakujem si ze som prekonala krizu prvy rok po rozvode a nevratila sa k nemu a ze uvolnil cestu niekomu,kto mi uz siedmy rok dava lasku,kt. vyzera inak ako ta predchadzajuca.financne som na tom sice omnoho horsie ale dusevne,prave naopak.uz by som nemenila.

lilianna

Susicat, Vaša láska má dej. Ale s tým pitím to už nepreháňaj. Takže toho svojho vieš hezky vytočiť Potom to udobrenie stojí za to.JUJ... A netráp sa nikdy nad hádkami. Veď aj vďaka hádkam sa krásne zbližuje.....

Susicat

Dakujem za ohlasy,potešila ma spolupatričnosť.Niako som to už prehrýzla.....veď sama viem že som taka pripitá neposobila zrovna najlepsie...Uf,už nikdy viac nechcem zažiť takuto skusenosť.Alkohol nechcem ani vidieť....Veď som šťastná,našla som konečne moju milovanu bytosť,tak sa hádam nezabijeme....Ďakujem a nádherny deň prajem