Aky strih vlasov?

Príspevok v téme: Aky strih vlasov?
bezradna

mam okruhlu tvar a vacsi nos a potrebovala by som poradit aky strih vlasov by mi pristal. usimi odstavaju takze uplne kratke ich nemozem mat. len si neviem dat rady ako sa dat ostrihat a kadernicku mam sice dobru ale ked ona ma iny vkus na ucesy ako ja a jej napady sa mi nepacia. vie ma ostrihat perfektne presne ako jej poviem, len neviem co jej mama povedat. myslite ze ofina mi nos nezvyrazni? alebo aky stih bysom mala zvolit az vlasy vyzeraju hustejsie? nikdy nie som spokojna ked to necham len na kadernicku a sama uz neviem co vymysliet.

elle

Neviem bezradná v živote som ta nevidela, hovorila som čistú teoriu, ako by to malo byť, podla typu tváre.
Ale skús poprosiť kaderníčku, nech ti poradí. Nech ti to vyjde....

bezradna

vdaka, vyskusam, nahodouale mala som trvala a to mi slo. kazdy vravize kucerave vlasy mi idu, lenze nechcem ichstale namahattrvalou. ked som si ju davala robit zaciatkom oktobra a buduci tyzden sa dam ostrihat, mozem to zehlit. vzadu mam este jemne kucery ale inak zo spodu a vpredu sa mi upne vyrovnali vlasy.

elle

Ked máš gulatú tvár, zabudni na krátke účesy, kt. ti zvýraznia jej gulatost. Takysto zabudni na kučery, vlny a na bohaté učesy. Ofina ti pristane taká nie moc bohatá, iba jemne prestrihaná(nabok). Hodila by sa ti jemná postupka, stredne dlhé vlasy, aj do tváre, žehlené.
Venujem sa vizážistike, tak držím palce.