Aky strih vlasov?

Príspevok v téme: Aky strih vlasov?
bezradna

mam okruhlu tvar a vacsi nos a potrebovala by som poradit aky strih vlasov by mi pristal. usimi odstavaju takze uplne kratke ich nemozem mat. len si neviem dat rady ako sa dat ostrihat a kadernicku mam sice dobru ale ked ona ma iny vkus na ucesy ako ja a jej napady sa mi nepacia. vie ma ostrihat perfektne presne ako jej poviem, len neviem co jej mama povedat. myslite ze ofina mi nos nezvyrazni? alebo aky stih bysom mala zvolit az vlasy vyzeraju hustejsie? nikdy nie som spokojna ked to necham len na kadernicku a sama uz neviem co vymysliet.

bodynka

hmm. mam cierne a nechcem ich vytahovat. Bez tak nedavam farby co obsahuju peroxid.. Je tomu vyse roka co som sla na blond a moje vlasy sa este len davaju do formy.:D Asi sa musim stavit u nejakej kadernicky co poradi...

bodynka

napodobne ... Ja mam snad objem ale ked si dam natacky ale ani to nieje ono. Potom to musim susit.:( A presne to som na dlouhevlasy citala ze neni dobra postupka lebo vlasy preriedi. A neni dobre ani strihanie britvou. Ale hadam je este nejaky strih na to?:(

jankaaaaaaa

bodynka ja mam tiez presne take vlasy :D vzdy som sa strihala nejako postupne a myslela som si ze tak vlasy budu mat vacsi objem. ale prave naopak. vlasy boli ako preriedene a ani tuzidlo mi nepomohlo. teraz mam vlasy rovno zastrihnute pod plecia, na sikmo ofinu a je to lepsie ako postupka. a zistila som ze cim viac veci si na vlasy davam - tuzidla, gely, apod. tak mam vlasy viac zatazene a po chvili stratia objem. uz si ich ani nefenujem. necham ich volne vyschnut, vtedy su nadychane. a balzamy a kondicionery pouzivam len na konceky

bodynka

ahojte, nevie niekto o nejakom ucese pre mna?:D Mam vlasy nieco pod plecia rovne. Ale su take splhnute a vobec niesu huste.. Nedrzia objem ani ked ich natupirujem.. Dlzky vlasov sa zbavit nechcem, chcem ich dlhsie ale pohravam sa s myslienkou ci by nejaky strih opticky nezvecsil objem..

Stijn

Ahoooj :-) nebud zufala sice si nenapisala kolko mas rokov a aky by to mal byt strich, ci kombinovany - teda vhodny na disco ci do prace ci na na vazenejsie miesto a hlavne ci chces mat vlasy, ktore si lahko a rychlo dokazes sformovat aj doma s minimalnym mnozstvom vlasovej kozmeticky - odporucam ti navstivit kadernicke studio Loreal - pretoze su to naozaj na slovo vzate odbornici

NighT_iLLuSioN

Načo sa všetci pýtate tu aký účes sa vám hodí? Však zájdite za kaderníčkou a ona vám asi lepšie poradí ako niekto tu, kto vás v živote nevidel...

bronty

ahojte...chcela som sa spytat aky uces by sa mi hodil, ak mam priblizne ovalnu tvar s dost vysokym celom a vlasy rovne kusok pod plecia s dorovna zastrihnutou ofinou.
a mojim dalsim problemom je ze nemam vobec objem na vlasoch a ziadne pripravky mi na to nepomahaju...vopred dakujem za odpoved...:D inak mam 18 rokov...:D
mail: bronty252@zoznam.sk

štylista

Cica ,

daj si kratsie vlasy iba vzadu si nechaj dlhsie myslim horna cast vlka a nechaj si dlhsiu ofinku na pravu stranu :)