Aky strih vlasov?

Príspevok v téme: Aky strih vlasov?
bezradna

mam okruhlu tvar a vacsi nos a potrebovala by som poradit aky strih vlasov by mi pristal. usimi odstavaju takze uplne kratke ich nemozem mat. len si neviem dat rady ako sa dat ostrihat a kadernicku mam sice dobru ale ked ona ma iny vkus na ucesy ako ja a jej napady sa mi nepacia. vie ma ostrihat perfektne presne ako jej poviem, len neviem co jej mama povedat. myslite ze ofina mi nos nezvyrazni? alebo aky stih bysom mala zvolit az vlasy vyzeraju hustejsie? nikdy nie som spokojna ked to necham len na kadernicku a sama uz neviem co vymysliet.

elle

Ahoj sunny, ja ten sampon pužívam kôli tomu že sa mi po ňom dobre rozčesávajú vlasy a nemam také roztrapkavé končeky, ale pravdaže ty môžeš mať uplne iny typ aj kvalitu vlasov. Ty musíš vediet že ktorá značka alebo konkretne s ktorym šamponom si spokojna. Ja som dosť dlho experimentovala ale vždy som sa vratila k tomuto Elseve... Teraz prave nie som doma tak ti opíšem ktory to je. Je v žltom obale, tuším na roztrapkané vlasy, že ti ucelý vlas-na regeneraciu. Kedysi ho reklamovala Claudia Schiffer:-))

sunnysweetie33

elle..este mi napises,please,ze ktory to sampon elseve pouzivas,lebo tusim zlte su tri druhy..napis nazov..pekny den :)

sunnysweetie33

elle..dikes,vazne..zajtra bezim do obchodov..na nakupy..a dufam,ze to bude lepsie,ja sa tesim na leto,lebo to len vlasy zcesem nahodim okuliare a idem,ale cez zimu sa mi tocia jak .... pekne dakujem,peknu nedelu vsetkym zufalym :)))

lumininka

elle ja som z mojich vlasov už uplne zufala. neviem ako si ich mám upravovať. prosím, nemohla by si mi poslať mailik s tvojou fotku? lebo už neviem čo mám s nimi robiť. dakujem vééélmi pekne, velmi by si mi tým pomohla. dakujem. pa pa moj mail lumini6699@azet.sk

mata

Ahoj elle volam sa martina a mam problem s vlasmi!chcela by som poradit aky strih vlasov by sa mi hodil!mam skor podlhovastu tvar trochu sirsi nos a mensie pery a vlasy po plecia!ked sa zmyjem sa mi zvlnia ale iba tak trochu a cudne ked ja ich chcem mat rovne nemohla by si mi poradit ako sa ostrihat aby boli rovne??velmi ti dakujem!mohla by som ti poslat aj fotku ak by si chcela a mozes mi napisat aj na e-mail!velmi pekne ti dakujem!!