meska mi, test negativny

Príspevok v téme: meska mi, test negativny
bibiana521

menstruaciu som mala dostat vo stvrtok. vzdy mi chodila presne na den. no v piatok som mala spinenie, cez vikend skoro nic. teraz ma zacina boliet brucho ako pred mesntruaciou, ale mrcha nikde.
mala som test rapiclear, a necakala som na ranny moc. pisu, ze sa moze aj poobede. mam si spravit rano novy test?

Weva

Dakujem a tesim sa ze vlastne vyslo vsetko podla planu u Teba.

Ono asi naj je ked clovek chce a moze si povedat ideme plnou parou na to (aj ked potom to naopak zrazu je problem otehotniet :)))...

Drz sa, V.

bibiana521

weva - ja uz som dnes dostala. bola som z toho smutna, ale asi je to tak lepsie. este mam rok skoly, som bez roboty. ale tebe prajem, aby ti to vyslo, ked si to tak zelas. drzim palce

Weva

Ja mam presne tu istu situaciu - som akasi otapena, prsia sice nebolia ale som si ich akosi stale vedoma :), raz mam chut do jedla, inokedy je mi zle, som naladova... Ja sa teda na babatko tesim, takze by som bola rada tehotna, ale ked nie vsak skusime opat, len ta neistota je des.

Ale povedala som si ze prestanem sa obzerat a pozorovat (este mam par dni pred menstruaciou) inak ma porazi. A plus tych penazi na testy som v minulosti pominala... tak skusim pockat :)

Ty mas nieco nove?

veronicka2

mne tiez chodilo na den presne a minuly mesiac meskalo z nicoho nic 10 dni. som myslela ze ma porazi...nastatsie nic. vola sa to anovulacny cyklus a je to uplne bezna odychlka u zien...tiez som sla na test ku DR lebo psychika tiez urobila svoje. ak nechces cakat chod na krv ku dr a tam to mas na 100% istotu.

bibiana521

a este ak to pomoze, tak dodam, ze som asi posledne 3 dni neustale ospata a vlavo asi 2 cm od pupka dole mam neustale divny pocit. ako keby sa mi tam bublinka pretacala, neviem to popisat.

bibiana521

weva - praveze nic. ziadne stresy. pohodicka. rozmyslam, ze si urobim stredu rano dalsi test.zo zaciatku som bola z toho mimo, ale potom som sa zacala uz aj tesit. no co...mam este cas

Weva

Co sa merania rano tyka - ak Ti uz menzes meska tak by test mal byt dost citlivy a zistit davky hormonov i pocas dna. Teda u mna to zatial na test vplyv nemalo.

Weva

Asi by som na Tvojom mieste pockala este par dni - nech ten test "neminies" nadarmo. Mne nedavno meskala 10 dni a dodnes neviem preco... na testy som vyhodila asi 60 eur :-/

Nemala si nejake stresy, velke cestovanie a podobne co by Ti mohlo rozhasit hormony?