Čo si o tom mysliet???

Príspevok v téme: Čo si o tom mysliet???
zmatena

ahojte. predovstekym by ma zaujimal nazor chalanov. mam taku skusenost s jednym chalanom, fakt celkom mily, poznali sme sa dlho ale stretli len parkrat. bol mily, pozval ma do baru, pokecali sme, smiali sa a vadilu mu ked som sa mu pozerala do oci. vzdy uhol pohladom, potom som musela ist este do skoly, tak ma odprevadil, rozlucil sa a ked som na konci vyucovania vychadzala von, staltam a cakal ma. znova sme si sli nikam sadnut,kupil mi kvet a stravili sme spolu dalsie dve pekne hodiny. o par dni ma pozval do kina a bolo skvele. teda aspon jasom mala ten pocit, ked kino skoncilo, pytal sa ma ci mi nie je chladno,ci si nechcem ist niekam sadnut alebo ie som hladna. bol strasne pozorny. odprevadil ma na bus a spytal sa kedy ma znova uvidi. dohodli sme sao tyzden na dalsom filme. cakala som kedy mi napise az raz rano mi napisal, ze na tom filme uz bol s inou. poslal mi asi 4 sms a bolo tam aj nieco akoze so slecinkami to nevie. zazelal mi pekne sny (aj ked mi to napisalo polnoci a davno som spala) a potom este napisal dalsiu spravu ze ak chcem rano sa mam ozvat. ked som sa mu ozvala, bol uz iny, protivnejsi, zacal mi pisat ze prave robil s troma babami a podobne. spociatku som to brala ako vtip. neskor mi zacali byt neprijemne jeho poznamky typu ty inteligentka a podobne. niekedy som este ala pocitze je znova taky ako predtym ale vzapeti zasa napsial nieco co mi ublizilo. potom mi napisal jeho kamarat az mu uz dam pokoj a neotravujem ho.priznavam ze z trucu som ho prezvanala aj ked som vedela ze nemam pisat skor ako on prezvoni,ale po 3 tyzdnoch si myslim ze sommohla dat aspon signal - hej, som tu ak si zabudol. potom tonejako utichlo, ale ja som nanho nezabudla. napisala som mu ze ho milujem a on to cele prekrutil a vysla som z toho ako ta zla. vraj sirobim z neho srandua zahravam sa s jeho citmi, nevedela som skor vyjadrit co citim. tak som sa ho opytala ci ma mal niekedy rad, odpovedal ze ano a na otazku preco to teda nepovedal prvy odpisal ze nevie. toto nepochopim, o co vam (niektorym co robite podobne veci, nevravim ze vsetkym) ide???? baba sa vyjadri prva je zle, uz sa zahrava ale vy sa nevyjadrite vobec. a teraz je proste koniec. skoncilo to tym ze by so nmnou nikdy nedokazal mat sex, lebo som vraj dost skareda a drza. pritom si nemyslim ze som nejaka skrata a drza nie som, lensom sa k nemu potom spravala ako on ku mne. presiel uz takmer rok, ale ja stale neviem co si o tom mysliet.stale sa pytam preco a vravimsi co ak... viem ze uz ho nelubim, ale kym nedostanem nejaku odpoved nemozem sa pohnut z miesta

zmatena

no ale tak aspon by mohol vedie´t co chce. ved ja som zla, lebo som sa nevyjadrila skor a on je dobry, lebo sa nevyjadril vobec. ja nechapem tu vasu logiku

zmatena

presne tak, ale aku-taku zodpovednst by uz mohli mat. preboha ved ma 20, maturuje mal by vediet co od zivota chce. ja presne viem na ake skoly si dam prihlasky, co chcem v zivote dosiahnut a robim vsetko preto az to mam. sesterka tvrdi ze najlepsi je vztah ked je chalan ovela starsi, ale to mi akosi nesedi, netuzim chodit s 30rocnym, aj ked ten by sa uz asi nevyhybal zodpovednost a mal aspon aky-taky rozum

sinka

dobre si urobila.aj ja som mala v zivote cloveka,na ktoreho spominam dodnes.ale sama som to s nim skoncila...hoci tiez to nebol doslova vztah.skor velke priatelstvo,vacsie ako akykolvek moj vztah dovtedy.ale bol nevyzrety a presne tak sa so mnou "zahraval", hoci on to tak ani nemyslel,ale jednoducho bol este dusenve nevyzrety a preto som okrem velkej lasky a pritazlivosti k nemu citila obrovsku neistotu. cakala som niekolko rokov ale asi sa nikdy nezmeni.bola to taka povaha a napriek vsetkym citom,pritazlivosti by som sa s nim trapila cely zivot.urobila som to s bolestou v srdci,ale pretrhla som vsetky kontakty a povedala som si,ze ak sa nieco zmeni,tak to budem riesit potom.(este sa zhorsil) takze nic nelutujem...len tie premarnene 3 roky.
a preco su taki...to ti asi nik nevysvetli.kazdy je iny a niekedy muzi sami nevedia,preco nieco urobia...riadia sa citmi ci pudmi...ktoho vie.alebo su to len ich vyhovorky,aby si mohli robit co ich momentalne zaujme a nebrat zodpovednost.

zmatena

no teraz konci, toasi na 5rocnu, o skole nerad hovoril. a ja som sa nepytal. ale zo vsetkych vztahov co som mala ma tato skusenost (vztah nie je vhodne slovo) poznacila najviac. mala som pocit ze si skvele rozumieme. ale uz je to za mnou, len poslednu zlost a hnev zo seba dostanem. uz som vsetky sms od neho vymazala a aj cislo. a jeho fotku som pokreslila centrofixkou. skvely pocit, vrelo odporucam

sinka

zmatena, presne si to teraz vystihla.zbytocne si mu venovala 2 roky casu,hoci iba v myslienkach ci tuzbach,ze z toho nieco bude. 20 rocny,tak to vela chlapcov este nevie,co chce a len si nieco skusaju dokazovat a vsimaju si,ako na tom s dievcatami su.moze to byt tym,ako pises,ze je bezcharakterny...co nesuvisi so vzdelanim,ale niekedy so spolocnostou,v akej sa pohybuje.nevenuj cas tam,kde o to nik nestoji.ak si nieco uvedomi neskor,potom sa tym budes zaoberat.teraz sa susted na ludi,ktorym na tebe skutocne zalezi a nenechavaju ta na pochybach,co sa tyka ich vztahu k tebe.clovek,ktory ta skutocne lubi,tak ten ta takto trapit nebude.
20 rocny chodi na ucnovku?nie je na to pristary?

zmatena

dobre ale dva roky si nie je isty, trosku moc. teraz som nastvana na seba, lebo som zbytocne dufala v nieco co nemalo cenu a nechala si toho tolko ujst. a to uplne zbytocne ak mu cely cas islo len o toto, tak mu to vyslo

zmatena

frontman najprv islo o to, az zo seba dostanem posledne zbytky zlosti a potom by zaujimalo preco to robite? to vam robi dobre?