Ako byt pritazlivou pre chlapca?

Príspevok v téme: Ako byt pritazlivou pre chlapca?
simculik

ahojte, ja mám 14 rokov, a viem že je to ešte asi málo, ale páči sa mi strašne jeden chalan. Je to najkrásnejší chalan na škole a ja som sa donho beznádejne zaľúbila, lenže on asi nie. Aj ked na diske sme spolu tancovali sladak, ale to moźno nic neznamena. Ako ho mam uputat, pritahovat? chcem sa mu pacit, ako?

vik

ahoj, citala som niektore komenty a rozhodne niesom z tych ****** ktore nosia vystrihy a pod...no este som nestretla chalana ktoremu by som sa pacila taka aka som. Som z toho trosku zmatena... Pls poradte mi co by som mala robit aby som sa chalanom trosku viac pacila??

simculik

lochness, no naozaj býva to tak že ked prestaneš hladať lásku, nájde si ťa sama, vyskúšam to .. :D a dakujem za radu :)

lochness

neboj, ja som sa tiez v 15-16 rokoch trapila nad tym ze si nikoho nenajdem, lebo take kriteria ake som ja mala na chlapov nikto v mojom okoli nesplnal - a ked som mala 17 nahodou som cez net spoznala jedneho fajn typka z ktoreho sa vyklul uzasny clovek presne podla mojich predstav a sme spolu uz skoro 4 roky :)) takze na teba niekde isto niekto caka, ale na to mas este more casu a vacsinou plati ze ked prestanes silou mocou hladat, tak najdes :)

simculik

lochness, ja som rieš rada, že nie všetky dievky ako som myslela v dnešnej dobre pre chalanov budú tancovať aj na ulici nahéé,, lebo bohužial veľa by sa ich našlo!
ale ja dúfam že si raz nájdem chalana, ktoorému nebude záležať na tom :)

lochness

simculik, som rada ze niektore dnesne strnastky aj maju rozum ;) tym ze budes ina ako ostatne povrchne holky si isto najdes niekoho sebe podobneho, aj ked sa casto zda ze takeho niet - no uz len z citania niektorych tem na tomto fore vidim ze je vela ludi (a teda aj vela chalanov) ktori su znechuteni zo zmalovanych fuchtli co sa len vlacia po diskach ozrate... drz sa zdraveho rozumu a zdravej davky sebavedomia a ak sa ti aj mozno nepodari ocarit toho koho teraz chces, neskor to isto pride a bude to stat zato :)

simculik

lochness..... z tvojich rád, nečítam bláznivä pubertálne pretekačky, ale naozaj dobrú a sluušnú radu. Ja viem že som ešte mladá a stetnem hocikoho, lenže asi poznáš búšenie srdca práve pri nom, a neovládatelnost reči, ked sa s tebou zhovárá, ten ktorého milujeme... :) dakujem tvoja rada mi dodala istotu že nezaáleží každému chalanovi iba na tom akú mám veľkosť podprdy a ako našpulujem pery, lebo v tejto dobe nevidím skoro žiadne iné obrázky dievčat ako také!

smajliQa

no.....chcela osm reagovat, ale lochneska ti dala dobre aj za mna.... tak si nieco z toho zober... ale hlavne sa preberte z tych vystrihov uz.. ved to je des.. ja sa len cudujem, kolkeee 17tky vyzeraju starsie ako ja, a to budem mat 24..mne to dojde az smiesne jak sa snazia byt dospele.. nezapadni medzi ne aj ty!!!

lochness

ze tricko s vystrihom... jasne, zarad sa do davu pubertalnych sliepok ktore sa fotia s vystrcenymi kozami a naspulenou hubou a vesaju svoje fotky na net aby nad nimi mohli slintat pedofili... take mlade holky si neuvedomuju ze zaujat sa da aj niecim inym, nielen vystavovanim svojho ledva vyvinuteho takmer detskeho tela... viem ake to je, aj ja som mala kedysi 14 a nebolo to tak davno a viem ze teraz to maju holky tazsie lebo sa pretekaju v tom ktora bude vyzerat starsie a vyzyvavejsie... ale tudy cesta nevede, skor si vybudujes reputaciu malej stetky skor nez si uvedomis co to vlastne znamena a to uz s tebou ostane roky, to mi ver...

ak niekoho chces zaujat (aj ked mas na to este casu a casu), tak bud sama sebou (je to klise ale je to tak) - ak o teba nebude mat zaujem o taku aka si, tak nema zmysel nalakat ho na nieco co nie si, pretoze to prenho bude potom neprijemne prekvapko a pravdepodobne koniec..

skus mu dat najavo ze existujes - na zaciatok staci obycajny mily usmev (cudovala by si sa ako vela to vie spravit), tym nic nepokazis, ved usmievat sa mozes na koho chces :) pripadne ak uvidis z jeho strany pozitivnu reakciu, tak sa mu pri dalsej prilezitosti pozdrav, alebo sa spytaj ako sa ma, to celkom staci na to aby si mu dala na vedomie svoju existenciu :))

zisti si ci nemate nieco spolocne, nejakych kamaratov, kruzky, zaluby, hocico, cez co by ste sa mohli stretnut.. ale nevnucuj sa, musis najst tu spravnu mieru vo vsetkom - pouzi svoju zensku intuiciu, ked chces byt silou mocou uz zena, musis sa to naucit :))

a ak ti to nevyjde, nevesaj hlavu - nemozes sa niekomu vnutit a neda sa pacit kazdemu - ak zistis ze nie si jeho typ, neber to tragicky, ver mi ze tych 'najkrasnejsich chlapcov' este bude vela a vela (aj keby nebolo na skodu si uvedomit ze aj najkrajsi chalan moze byt hulvat a idiot a chlapec spatny jak cesta do roboty moze byt zase mily a prijemny :)) vela stastia prajem