Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ak ma dievca cierne vlasy a svetlu plet..

Saška

No ja si myslim že je to pekné...ja sama to tak mám...moje prirodzene vlasy su stredne hnede a mam bledu plet...ciernej som sa bala...ale isla som ces tmavo hnedu,čokoladovu a prirodzene ciernu až som sa dostala k čiernej ako uhol..a už nikdy nechcem inu farbu ako čiernu...

Marllenka

noo ja mam tmavu plet a tmavo hnede az prirodne cierne vlasy ziadna tvrda modro cierna a tamve hnede oci:-D svetla plet modre oci a modro cierne vlasy noo neviem ale tak videla som aj take co im to pristalo.ale vyzera to chladne

casanta

Dasena>no ciernej sa nezbavis, ani ked je to len sampon, a ciernu nedporucam...znici ti to vlasy..budes musiet stale farbit odrasty

Dasena

Mne sa to paci velmi..... sama mam svetlu plet,modre oci a aj by som si dala ciernu, len sa bojim, ze ak ma to prestane bavit, tak to nezmyjem a bude to vyrastat, tak budem musiet byt uz stale na cierno... skor by ma zaujimalo, ci sa da toho zbavit potom....

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.