Nedari sa, preco?

Príspevok v téme: Nedari sa, preco?
Alex265

Ahojte,viem,ze je tu uz plno otazok ako zdravo schudnut, no aj tak by som rada s niekym "pokecala" o mojom probleme.snazim sa dat dole nejake to kilecko, uz dlhsiu dobu(pol roka) sa stravujem 5x denne, snazim sa vyvazit bielkoviny a zeleninu, bola som aj v centre kde mi povedali ako sa stravovat.do leta chcem dat dole do 10 kg, aj keby bolo menej,budem sa tesit, chodim 2-3 do tyzdna cvicit, snazim sa vynechhavat vytah a vela chodit peso, napriek tomu to ide strasne pomaly,ale strasne, citam vsetky clanky o strave a pohybe, robim vsetko ako mi radili vcentre a aj tak to ide pomaly a mna to pomaly ale iste demotivuje :( preco to tak je?

Alex265

no ja som strasne mala, mam 24 rokov, 152 cm a 60 kg, odkedy byvam s priatelom som pribala a snazim sa tych kil zbavit,ale nejde to a ak strasne pomaly, chodim na zumbu a doma cvicim na brucho,ale moc sa to nehybe, nechapem preco.bojim sa drzat "zazracne diety", ak by som sa potom najedla co len tmavej zemle, aby som nepribrala, lebo ja teraz uz priberam aj zo vtduchu.chcem znova vypadat ako pred tym :( a citit sa tam skvelo a sviezo a lahko...

jeanny

lenze telo si na tie porcie zvykne a na cvicenie tiez, potom uz nema dovod chudnut...podla mna co neschudnes na zaciatku uz neschudnes..mozno mu ta vaha vyhovuje, alebo su tam nejake ine faktory..nechapem uplne cely ten proces chudnutia, niekedy jem ako prasa a dokonca chudnem a inokedy pravidelne, malo a nic, este priberam :(

lilek

ahoj alex,

urcite pokracuj, nevzdavaj to a hlavne nehladuj...urcite lepsie ked chudnes pomaly nez rychlo a s jojo efektom

robis isto vsetko spravne aj cvicenie aj strava navyse mas dozor mozno je to teraz demotivujuce ale o to viac lepsie sa budes citit ak schudnes zdravym sposobom

inak aku mas vahu a vysku?
drzim palce

veronika1212

70% uspechu je strava, takze vyskusaj aj nadalej 5x denne mensie porcie a nevzdavaj to. skus skor aerobne cvicenia ako posilnovacky

mojproblem

Ahojte .to je aj moj problem.neplati namna 5krat denne ked chcem schudnut musim drzat dietu.a naviac nemozem jablcka a zeleninu ani mliencne vyrobky mam z nich neprijemne traviace tazkosti:( uz neviem co mam robit a potrebovala by som schudnut aspon 10KG.aj cvicim ale vaha stoji:(((PORADTE MI NIEKTO NIECO PROSIM:(((

jeanny

mne pravidelne stravovanie tiez nefunguje...aby som schudla musim jednoducho hladovat! inak sa to proste nehybe...ale ide jar tak sa to hadam pohne aj samo, cez zimu sa tazko chudne, mozno je to aj tym