V zrkadle vidim peknu zenu a na fotke obludu!

Príspevok v téme: V zrkadle vidim peknu zenu a na fotke obludu!
Lloving

Ahojte,rozhodla som sa pre zalozenie tejto temy,nakolko uz dlhsie si to uvedomujem a trapi ma to co vidim na fotkach. Pocula som ze to tak vidia mnohi, ale u mna je to brutalny rozdiel. Mam 180 cm a 98 kg-je to obezita, to viem, ale napriek tomu ked sa pozriem na seba do zrkadla tak nejake tie vankusiky vidim, ale zaroven sa mi zda ze vyzeram pekne nepriek tym kilam, ktore mi ukazuje vaha. Aj ked sa obleciem,citim sa pri pohlade do zrkadla skvele. Zlom nastava aj ma niekto necakane sfoti. Ked na seba pozriem na fotografii je po mojej eufoii-vidim tam jednu tucnu obludu a aj ta tvar je ina ako v zrkadle. Zacinam rozmyslat o tom ci nemam nejaky psychologicky problem.
Uz 3 tyzdne sa stravujem zdravsie a snazim sa cvicit-pre dobry pocit a zdravie. V minulosti som skusala aj nejake diety ale tie stroskotali na tom, ze som po par shodenych kilach prestala citit pri pohlade do zrkadla potrebu chudnut. Mam pocit ze klamem sama seba a neviem si s tym pomoct....
Prosim Vas ma niekto z Vam podobny problem? Potrebujem o tom porozpravat.
Dakujem za vsetky uprimne myslene odpovede.

Lloving

Dakujem Ti za odpoved.
Myslim si, ze to nebude len tym ze nie som fotogenicka-napr. svadobne foto mam prekrasne bez retuse, aj ked niektore pozy boli take, ze to nebolo ono a uz sa mi tam zobrazovala obluda :D
S partnerom sa o tom rozpravala, ale on mi na to povie len, ze v zrkadle vidim len pravdu, ze som krasna a na fotkach je to tiez ok a ze si namyslam-a tam debata konci.
NA chudnuti pracujem, uz mam dole nejake to kilko, len co s tym namyslanim...

Weva

Ahoj Lloving,

no mozes byt i extremne nefotogenicka - poznam ludi, co jednoducho vyzeraju na fotkach desne... Najma ked sa fotis necakane z divneho uhlu a v zlom osvetleni...

Najlepsie by bolo sa o tom porozpravat s niekym kto je Ti blizky. S priatelkou ked sa niekam chystate, partnera, sestru a podobne, lebo takto na dialku je to tazke posudit.

Schudnut by ale asi bolo dobre tak ci tak, uz i kvoli zdraviu. Drzim Ti palce!