Zväčšenie prsníkov

Príspevok v téme: Zväčšenie prsníkov
Poraďme si

Reagujem na otázku, kto má skúsenosť s Posonium klinik...... Dr. Fábrymu radšej nechoďte! Ja patrím k tým nešťastným, ktoré majú osobnú skúsenosť s týmto lekárom! V každom slušnom zdravotníckom zariadení Vám zabezpečia profesionálnu pooperačnú starostilovsť, ale v Posonium klinik vás krátko po operácii "vyženú" domov. Je im jedno, či ste z druhého konca Slovenska,... ale úprimne povedané, aj keby som bývala vo vedľajšom dome, keď Vás niekto núti dve hodiny po narkóze zliesť z lôžka a odpochodovať po svojich... je to niečo strašné. Nehľadiac na to, že operácia prsníkov nie je posedenie u kaderníčky. Každý pohyb, alebo otras v aute je utrpením. Kto to zažil, vie o čom hovorím. Mojej známej z východu dali dobrú radu, že ak ju nemá kto zaviesť domov, má si zaplatiť v Bratislave hotel. Rada by som vedela, kto sa tam o ňu postará, keď sa nebude môcť do 12 hodín po operácii vymočiť, alebo keď v dôsledku odoznievajúcej narkózy odpadne (ako sa to stalo i mne). Možno ju tam nájde upratovačka. Všade sa píše, že polovica úspechu operácie je správny pooperačný režim. Asi na tom niečo bude, pretože poznám ešte dve pacientky od Dr. Fábryho, ktoré mali pooperačné komplikácie - kontraktúru s hnisavým zápalom. (Ktovie koľko nás ešte je? ) Kontraktúra nemusí byť chybou lekára, ale od Fábryho bolo neprofesionálne, že mi vložil nazad TEN ISTÝ inplantát. Za reoperáciu som musela znova platiť, no netrvalo dlho a musela som podstúpiť tretiu operáciu- To už som sa však radšej informovala u iných plast. chirurgov.. keď si čítali operačný záznam, krútili hlavou nad tým, že mi Fábry vložil TEN ISTÝ inplantát (Umytie vo fyziol. roztoku nepomôže. Keď bol kontaminovaný od krvi a hnisu, mal ho vyhodiť, alebo špeciálne sterilizovať). Inde by taký poškodený inpl. vyhodili a dali BEZPLATNE nový. Ani za opravnú operáciu sa inde neplatí, len v Posonium klinik. Prihláste sa, ktoré máte u Dr. Fábryho podobnú nešťastnú skúsenosť. (vždy si vopred zistite, ako bude o Vás postarané po operácii a akú máte záruku, ak sa zákrok nepodarí. Podľa toho si vyberte zdravotnícke zariadenie)

Dada112

Nie je to veru pekné že tam sa ide domou tak kratko po narkoze, lebo ja som bola ako omamena až do večera po narkoze keď mi robili nos na inej klinike.