Norbiho tajomstvo

Príspevok v téme: Norbiho tajomstvo
tarbenka

Chcela by som založiť novu tému: Noorbiho tajomstvo, je to hlavne stravovanie update, ktore je rozdelene na tri časove useky, Ja som pred dvoma rokmi schudla 25kg, dva roky pauza pribrala som len 1kg, a od nedele sa stravujem podla toho: cítim sa výborne a hlavne nehlaujem, od 6-12 sa môže jesť čokolvek, po12-tej hod. vynechat cukry a muku a po 15-tej zemiaky a ryža, a hlavne už skoro v každom meste sú obchodiky, môžte si tam nakupiť od jogurtov pudingy, chlebik cestoviny, syr čo majú kod UP1, skuste niekto niečo prihodiť, určite sú vela žien, ktorý sa takto stravujú, a nech pridajú aj nejake dobre recepty, teším sa na každú odpoved

Airbilly

Podla Norbiho chudnem 7 tyzdnov. Zacal som na 121,6 kg. Zatial som schudol 10 kg. Ale tie potraviny od nich nechcem ani vidiet. Kopec eciek a umelych sladidiel.

merynka13

buchtik: zavisi od toho,co povazujes za prehresok?nieco sladke?alebo???Lebo to jem uplne bezne a normalne..ale poslednych 5 dni som nato dost kaslala,lebo som zacala chodit do skoly tak jem ak osa podari :/ akurat vcera som bola behat,tak aspon trosku lepsi pocit mam :D
A kludne sa pytAJ.nie!jem iba 5x denne!pomedzi to sa snazim vzdy vypit toho pol litra vody,coz ma tak zasyti,ze nemam miesto na jedlo pomedzi :D

Buchtik

Merynka: wau tak to ti blahozelam a dovolis si obcas aj nejaky prehresok? Ako casto? A jes 5 krat denne? Alebo si das aj pomedzi to nieco? Prepac za to mnozsto otazok ale velma ma to zaujima .vopred ti dakujem:)

User_37597

Iveta Michael
v podstate s nou suhlasim.diety su o hladovani a rychlom,nezdravom chudnuti+potom nabrati dvojnasobku vahy nas5.

Iveta Michael

ako neviem vôbec o čom je to ale poviem ti len toľko že...zhodiť za celý mesiac iba jediné kilečko..tak to by som hned okašlala takúto dietu či čo je to...

kks..ani si nenapísala že koľko si vážila kým si zhodila tých 25 kg...a prečo vlastne teraz priberáš..?