Jessa, libresse, tesco vlozky...

tekvicka_

ja pozivam jessa tampony a som velmi spokojna, su lacne takze kupim velke balenie a mam pol roka pokoj :D mam aj jessa intimky take nejake normal su take hrubsie ako tenke vlozky, ale ja ich pouzivam vacsinou tak ku koncu zenskych dni. inak maju rozne druhy intimiek a urcite su tam aj take super tenke asi tiez samostatne balene, myslim ze v takom akoby vajicku - obale :D

mimisek

Nebyvam na Slovensku. Ked som bola doma, doniesla som vlozky vsetkym najblizsim zenam v rodine:)
Ale ocividne uz aj ku vam dorazili, aj ked always este nie. Je to pohodlne, zoberies si ich do prace rovnako ako aj vlozky. Mam na ne aj take puzdro, vyzera to ako kozmeticka tasticka, takze ich nenosim v ruke.

manda276

no tak to nie....a este som take nevidela-tie always.....a verim ti, vela zien ma rado alwaysky :)a kde kupujes tie osobitne balene?

mimisek

manda, asi u vas dostat ine intimky always, oni maju rozne druhy, tie, co pouzivam ja su take tenucke, ze ani manzel netusi, ze ich mam, clovek musi byt velmi opatrny, ked si ich dava, take su tenke ako naplast, mozu sa skrutit. A su balene osobitne... A vlozky nemaju umele urcite.
Ked nevies, naco su osobitne balene intimky, asi si este nechodila do prace a nezdielala kancelariu s kolegom...

manda276

a inak co vravite na intimky jessa..som videla take ruzove v dmku...boli osobitne balene (aj ked neviem na co, este som nevidela od inej znacky osobitne balene intimky :D) a bolo ich tam tridsat...mate niektora skusenosti?nevyzerali zle, aj ked sa mozem mylit....pocula som, ze tie cierne su zle, ale tie si ani nemam v plane kupit...a jessa ma vela druhov intimiek, tak mozu byt aspon niektore dobre...mate nejake oblubene?

manda276

no mne osobne always prekazaju...nejako sa mi v tom zle chodi, su take umele...a tie naturelly som mala kedysi oblubene, ale uz mi trochu prekaza ta vona, tak hladam teraz neparfumovane....aj tie intimky always mi vadia, lebo su podla mna dost hrube...ale ved kazdy ma rad nieco ine :)

mimisek

Citala som o tom, ake su naturella super, ked som bola doma, chcela som si ich kupit, ale zistila som, ze su naparfemovane kamilkou. Ostavam pri Always s akoby bavlnenym povrchom... Lepsie nepoznam. Maju aj najtensie intimky.

katheryne

chcem sa opytat, existuju aj jessa mini???lebo ja pouzivam o.b. mini, len tie mozem. a chcela som vyskusat jessa, pochvaluju si ich vela zien a su lacnejsie len neviem ci su aj mini, nevie niekto?