rok bez sexu

Príspevok v téme: rok bez sexu
romanecka

Za poslednych par mesiacov sa mi stali dva podobne pripady. Mala som dvoch priatelov - nie naraz. A opakoval sa ten isty scenar. Obaja mali 30 rokov, plus, minus. A obaja na mna tlacili, co sa tyka sexu. Mne sa to po 2-3 tyzdnoch zdalo velmi skoro a odmietala som. A tak oba vztahy skoncili velmi rychlo, s vycitkami, ze robim drahoty a ze 30rocny chlap to potrebuje, lebo je na vrchole svojich sil, atd atd. keby sa mi to stalo raz, tak si poviem, ze som natrafila na blbca, ale stalo sa mi to 2krat, tak som bola z toho dost znechutena a odvtedy mam dost obavy znova si nieco zacat.
A vcera mi kolegyna hovorila, ze jej 18 rocna dcera chodi uz rok s 30rocnym priatelom a ze este nemali sex. Tak to trosku upravilo moju mienku o muzoch :).
Ja nie som nejaka puritanka, sex je normalna vec vo vztahu podla mna - len jednoducho nezda sa mi spravne skoncit s niekym v posteli, ak ho poznam 2-3 tyzdne a videla som ho mozno tak 5krat dokopy.
Ake mate vy skusenosti? Potrebuje 30tnik sexovat v jednom kuse :), alebo dokaze vydrzat aj rok bez toho, ak ma pri sebe priatelku, ktoru ma naozaj rad a vazi si ju a ona sa zatial na to neciti?
( Ja by som ho rok netrapila, ale 18rocne dievca v prvom vztahu v tomto chapem:) )

ta3

Majkazgurunu, zatial nestretavas, iba zatial, ktovie co Ti prinesie zajtrajsok

Beskyd, dakujem za Tvoje uprimne slova a blahozelania, bajka mi normalne vohnala slzy do oci a co sa Tvojich snov tyka, nech sa Ti splnia vsetky, len pamataj, ze naplnenie aj vsetkych snov cloveka neurobi naozaj stastnym ak je sam, bez lasky je zivot dost tazky, ci si to pripustame alebo nie, preto by som Ti priala aj tu bohynu vedla Teba

beskyd

ta3, dakujem ale ja nic nehladam:) poznam sice jednu zenu ktora je uplna bohyna, ale ta si zasluzi lepsieho chlapa ako som ja:) takze tymto to pre mna konci co sa vztahov tyka, ja som len pozorovatel a obcas sa vyjadrim k tomu co mam z tejto role odpozorovane a zistene. moje sny sa netykaju vztahov ale urcite verim ze sa skor ci neskor splnia aj ked niektore veci budu trvat roky lebo z ich povahy vyplyva ze sa nedaju uskutocnit zo dna na den:) tebe blahozelam, cakat na nieco desatrocia a potom to dosiahnut musi byt strasne silna emocia a uzasny pocit aky si este ani celkom neviem predstavit kedze ani moj zivot este netrva ani cele 3 desatrocia, u teba tym silnejsi ze si si cez tie desatrocia toho vytrpela aj za troch. drzim palce nech to vydrzi, som si po tom tvojom prispevku ked si spomenula to spolocne starnutie vo dvojici spomenul na jednu grecku baj tak sem dam link kde je myslim v trocha zostrucnenej podobe:)
.
referaty-seminarky.sk
.
ide najma o posledny odstavec, tak nejak vam to prajem obom ked pride vas cas;)

ta3

suhlasim s Tebou Majkazgurunu, naozaj je tam vela povrchnych a citovo plytkych muzov, ktorym ide naozaj iba o dalsi zarez na pazbe, ale nastastie je tam aj tych 10% muzov, ktori ocenia prave hodnoty a nefalsovanu krasu a ktori stoja za to, aby sme ich pohladali, preto netreba hadzat flintu do zita

majkazgurunu

no tak moje zistenie je take, že dnešní muži chcu len kočky alebo cice, ktoré chodia na vysokych opatkoch, maju dlhe gelove nechty a kilo make-upu na ksichte, po normalnej žene sa ani nekuknu,chcu len čo najvačšiu kočku dostat do postele, a robia si akurat zarezy na pažbe a to je asi 90% chlapov !

ta3

Beskyd,
velmi dobre Ta chapem, ze si rozcarovany z dnesneho totalneho moralneho upadku, ja som tiez rozcarovana, niekedy az zhnusena z toho, kde tento svet speje, cestnost, uprimnost a poctivost su uz vacsine iba na pohrdlivy smiech, ale Beskyd, este aj v takej Blave sa najdu prave perly, len ich treba hladat a byt trpezlivy, ver mi, mam to na sebe velakrat odskusane, ak po niecom naozaj tuzis z celeho srdca, najdes to, je to len otazka casu, ale najdes to, ja som tuzila zit v Australii, pre vsetkych naokolo to bolo nerealne fantazirovanie, nikto neveril, ze sen sa mi raz splni a splnil sa, pretoze som bola absolutne imunna voci pochybnostiam ostatnych, lebo som to naozaj z celej hlbky svojej duse chcela, laska sa mi vyhybala cele desatrocia, zda sa, ze teraz konecne som ju nasla, az sa mi to po tolkych sklamaniach zda neuveritelne, ze tu naozaj je niekto, kto ma uprimne ma rad a chce so mnou starnut, cele roky samoty som si tuto situaciu projektovala vo svojej mysli a teraz sa moj najvacsi zivotny sen naplna, Beskyd, si muz, akych je v dnesnej dobe ako safranu, preto Ti uprimne zelam, aby sa aj Tebe splnili vsetky, aj ked mozno na prvy pohlad nerealne sny, ludia sa boja snivat velke sny, ale niet sa coho bat ak tuzba je naozaj silna, svet patri odvaznym, mysli na to, ak Ta prepadnu pochybnosti, vela stastia

beskyd

ale no, dnesne zeny, najma z vacsich miest aj tak nie su pouzitelne na nic ine okrem sexu. sama stupidna umela a nevrla sliepka, poulicna ozrata a sfetena trubka, pripadne stylizovana a skrobena karieristka bez povabu, spontannosti, zenskosti, iskry, vtipu. totalny upadok, dekadencia a najma tu v BA uplny hnus, cudujem sa ze vobec ti chlapi pred akoukolvek interakciou nad ramec pracovnych povinnosti pripadne nejakej teambuildingovej saskarne neuprednostnuju masturbaciu lebo aj ten sex ich nieco stoji nakolko vacsina zien ma tendenciu vyzmykat z chlapa peniaz a prezentovat to ostatnym sliepkam ako svoj ulovok, ukojenie ich malomestiackych a primitivnych potrieb:))

Zlatka85

Romanecka, chcem len reagovať k tomu vzťahu 30-ročného a 18-ročnej. Samozrejme proti tomu vzťahu nemám nič, keď si rozumejú, ale nesnaž sa samú seba presvedčiť, že naozaj po roku ešte namali sex. Vieš, ja som mala so svojou mamou tiež veľmi dobrý vzťah, mohla som sa jej zdôveriť so všetkým, ale ako 18-ročná by som tiež zatĺkala a zatĺkala, že som ešte sex nemala a nieto ešte priznať sa, že s 30-ročným mužom. A samozrejme, že tiež by mi moja mama verila :D
No a to, že si sa ešte necítila na to, aby si so spomínanými mužmi skončila po krátkom čase v posteli samozrejme úplne chápem a rešpektujem. Ak Ťa muž naozaj ľúbi resp. po krátkom čase niečo ku tebe cíti, myslím, že pochopí, že ešte nie je vhodný čas. Po prípade by som to riešila rozumným rozhovorom s ním. Ak nepochopí, hold, smola :), myslím, že si o nikoho výnimočného neprišla...

ta3

ak dovolite, zapojim sa do debaty tiez

je pravda, ze sex je prirodzenou potrebou muza aj zeny, ale to este neznamena, ze dvaja ho musia mat hned na prvych stretnutiach, ak uz tak bez toho sexu nemozu byt, maju moznost masturbacie, iste, masturbacia nie je to iste, co milovanie vo dvojici, ale moze postacit na cas, kym sa dvojica spozna lepsie a rozhodne sa pre vztah

ak zena potrebuje viac casu, muz, ktory ma o nu skutocny zaujem je ochotny cakat
muzi, ktori cakat nechcu, tym nejde o vztah, lasku, ale iba o holy sex

som zivym dokazom toho, ze na nedostatok sexu sa nezomiera, ja totiz som nikdy nepraktizovala sex iba pre sex, u mna vzdy tam musi byt najprv patricne citove pozadie a kedze vhodny muz sa roky nezjavoval, roky som bola bez sexu a tu som, momentalne mam priatela, ktory bol ochotny poskytnut mi tolko casu, kolko som potrebovala a to bol znak, ze jeho zaujem o mna nie je iba chvilkovy na sex, ale ze ma o mna uprimny zaujem

na margo toho, kolko by sa malo cakat na prve milovanie, ja si myslim, ze by sa malo pockat az kym sa medzi dvojicou vybuduje dovera

mam 57 rokov

xy:)

romana, tvoje slova: "Ake mate vy skusenosti? Potrebuje 30tnik sexovat v jednom kuse :), alebo dokaze vydrzat aj rok bez toho, ak ma pri sebe priatelku, ktoru ma naozaj rad a vazi si ju a ona sa zatial na to neciti?"
na to som reagovala. s tym, ze si dopisala, ze ty osobne by si ho rok nenatahovala.. co som brala v uvahu. po 2 tyzdnoch sa s niekym vyspat je moc skoro, zase ludia nie su kraliky. najprv si treba zistit kto je, co je, kym s nim ides do postele, to je jasne. predides nezelanym prekvapeniam. a ked to uz niekto silou mocou nevie vydrzat, nie je vsetko s kostolnym poriadkom.