co sa snim deje?

Príspevok v téme: co sa snim deje?
Brenda

moj priatel sa v poslednej dobe zacal spravat nejako inac ako predtym...a neviem cim to je..:( som ztoho smutna...predty mi pisal (na interene) pekne napr.ahoj laska a tak a teraz len ahoj a ani sa neopyta ako sa mam a vobec si nepiseme iba ak ja jemu napisem...alebo mi posiela samych smajlikou a mam pocit ze ked mu nieco pisem co mam nove tak ho to asi nezaujma aj ked tvrdi opak...vidime sa iba cez vykendy a to ma stve lebo keby sme sa videli kazdy den alebo kazdy druhy den tak nic nepoviem... som zufala...ako mam zistit comu je a preco je taky?

lochness

ak ti pravdu o tom nepovie on, tak nikto iny... najlepsie je porozpravat sa o tom cim skor, v sukromi, bez zbytocnych emocii (pripadnu ziarlivost a slzy bokom)

kolko mas rokov a ako dlho ste spolu?

zvedavko

Tak ked to tak beries, ze nie kazdy povie pravdu vo vztahu znamena to, ze si to o svojom priatelovi myslis, ze by ti nepovedal pravdu. Tak potom o com to je???? Sa uspokojis s jeho klamstvom a s nejakym nazorom na fore?

Môze to byt, ze si ho uz prestala bavit a nevie ako ti to povedat, ale môze to byt, ze ma nejaky osobny problem a potrebuje tvoju podporu na to aby sa otvoril s nim hlavne musis komunikovat.

Brenda

tak akoze ja sa snim porozpravam to mam aj v plane...len sa pytam na skusenosti ostatnych a tak a okrem toho nie kazdy povie pravdu pri rozhovore myslim vo vztahu...

zvedavko

Tak tu to urcite nezistis, ved sa s nim otvorene porozpravaj a povedz mu co Ta trapi, ze co sa deje?

Ludia to vy uz vazne neviete co je komunikacia vo vztahu ci co?