Liecitel okolie Sabinov, vola sa Fabian

w1hrj

Bol som u Fabiana minulého roku, lebo ma
veľmi bolel klb pravej nohe. Najprv som chodil za doktormi, štyria ortopedi, jeden neurolog (ten sa len vykričal na mňa že nepatrím k nemu ale ortopedovi- ako som ho urazil, že som vobec prišiel za ním, asi som ho vyrušil). Tak som sa potlkoval 4 mesiace po ordinaciach a nič mi nepomohli. Potom som šiel Fabianovi a za päť minút bolo po mojich trápeniach. V tomto prípade bol GENIUS. Mam jeho vizitku odskenovanú, ale tu sa nedá uverejniť, tak ak chcete, napíšte mi mail na yu7abj@gmail.com rád Vám pošlem jeho vizitku.

J111

Neviem, preco ludia posielaju inych hned na psychiatriu, ked chcu vyhladat liecitela. Ja som bol za liecitelmi cirka 100 x a vysledok? Pomohli mi:DDD Este ze aspon tak:D

zzzzzzzz999

Nemáte niekto kontakt na toho liečiteľa p. Fabiána z Červenej vody? Ak niekto má, tak ho prosím napíšte. Ďakujem

okoloidúci

pre Používateľ bella12

Tvoje vedecké riešenie je možno dobré.
No Tvoja neznalosť je zaražajúca.
Nevieš, o čom hovoríš.

santel.

Ahojte dakujem za radi , neviem ci mam ho navvstivit toho liecitela citim sa lebie ale stale citim tu uskos mam ocestovat do anglicka ku rodine v jul a bojim sa ist ,
neviem co mam robit bojim sa ze ked tam poidem ze mi neco bude prosim ak ste boli uz nekto ku liecitelovovi ake to je nebude mi horsie , dakujem ze mi pisete aspon vi mi davate enegriu ist dajel ,dakujem

bella12

santel, prečo hľadáš nevedecké riešenie svojho problému, keď máš k dispozícii to vedecké - pomocou psychológa? Obraciaš sa na negatívne nadprirodzené sily (ktoré sa navonok tvária ako dobré), keď je tu prirodzená pomoc. Aby si nakoniec vďaka liečiteľom neprišiel k ďalších psychických chorobám. Posielanie energie, vyčistenie, zharmonizovanie, meditácia - si na okultnej pôde, radšej od toho utekaj