zacinam brat roacuutane-par otazok

Príspevok v téme: zacinam brat roacuutane-par otazok
lucka987

cawtee dnes som bola u koznej a presvedcila som ju na roaccutane lebo uz ma nebavi to posrane akne aj ked ma presviedcala ze som na tom v pohode a tak lenze nic mi nezabera poriadne aj napriektomu ze sa dost obmedzujem v jedle a uzivam vselijake probiotika,vlakniny a bla bla nechce sa mi to tiu vypisovat.....bola by som rada keby tu prispeli ludia ktori to brali...chcem sa opytat po akom dlho case nastalo zlepsenie?pocula som ze na zaciatku moze dojst k zhorseniu,vravela mi to aj kozna ,vravela ze az po dobu 1 mesiaca to moze byt horsie ze nemam mat z toho depky...je to naozaj az tak dlho??..dalej mi vravela ze nemam brat vitamin A k tomu...tak sa chcem opytat ci veci typi chlorella,vitamin C,probiotika a aloe vera mozem brat dalej?......a este ze co by ste mi poradili..pretoze bude leto zachvilu a vlete sa to nema brat ale ja som ju presvedcila ze vyskusame teraz do toho juna ze to budem brat, potom 3 mesiace pauza a potom pokracovat......ale vravela mi ze mozem aj v lete len treba strasne bacha davat na slnko,poradila mi aj dobry ochranny krem a vselijake hydratacne veci....ale ze je to aj tak dost risk tak neviem myslite ze by som to mohla aj prerusit? nemam tazke akne...mam nieco medzi lahkym a strednym ale uz som to nemohla vydrzat proste chcela som ten liek

lucka987

a inak este urinioterapiu...tu si skusala? ja som aj preto zasla az na ten roa lebo mne dokonca aj to nepomohlo....normalne som nasla na fore ze davat si na tvar vlastny moc rano aj vecer,pisali tam dokonca ludia s tazkym akne ze im to pomohlo a mne nejak nic.....ale strasne vela ludom to pomaha len kazdy sa toho hnusi tak skus

lucka987

hej aj ja mam chodit na kontroly kazdy mesiac...a lolo aku davku si mal?? ..... a heyhey to je pravda aj sila vole robi vela no ja uz som nevydrzala...inak neviem co vsetko si skusala ale este vyskusaj mydlo protex.....stoji ani nie euro ja som si kupila propolisove, tiez na tomto fore som nasla ze vraj je dobre a naozaj bolo dobre pretoze normalne som ho pouzivala aj rano aj vecer a nevysusovalo to tak ako napr. sirove mydlo to nemozes pouzivat kazdy den...a mala som pocit ze to naozaj pomahalo ale teraz uz nemozem pouzivat kedze beriem roa...tak ak si to este neskusala vyskusaj

heyhey

do terra medica v bratislave.
ked vidim aku plet maju ostatne baby, tak zavidim strasne :( proste uplne ako babatkovska pokozka a to fajcia, piju, jedia chipsy,...
ale sila vole spravi vela, a tak ja pevne verim ze mi pomozu :)

lololo

ja som ho brala rok a pomohol mi. samozrejme mi kontrolovali hepatálky každý mesiac na amb. u mojej obvodnej lekárky. vydržat sa oplatí :-))))

lucka987

tak potom super....to mi vobec nevadi ze leto bez slnka, to prezijem len ja budem cele leto asi prec pracovat ale nemala by som byt na slnku ale dnu,iba sem tam ked vyjdem takze kludne prezijem to mi nevadi len som s trochu bala lebo kozna ma dost zastrasovala co vsetko moze sposobit to slnko......a inak ak sa nahodou zacnu prejavovat nejake vedlajsie ucinky a ak by to bolo neznesitelne (nemyslim teratz suche pery a pod) tak ak to vysadim co sa stane? viete napr. po mesiaci brania? viem ze sa to vrati ale bojim sa ze este stokrat horsie..... :-( .........blond a remy a ake davky ste brali? ja beriem 20 rano 10 vecer je to vela myslite? .....a heyhey presne moja ja to takisto poznam ze idem spat s tym ze co ranio zas objavim a vstavam ovela skor akoby mi trebalo pretoze travim dost casu zakryvanim toho vsetkeho a pozeranim do zrkadla ci to je vsetko v pohode a tak :-((( .....a kde chodis na tie sedenia? keby mi nahodou ten roa nevysiel

heyhey

napisem:)
ja som sa k tomu dostala aj vdaka tomuto foru a aj vdaka skusenostiam znamych. jedna znama ze ma problemy s migrenami a lieci si to takto a je spokojna. no tu na fore mi poradili, ze to mam skusit, zevraj s tym vedia pomoct. tak sa uz tesim na dalsie sedenie, tak si zelam aby mi to pomohlo.. lebo uz ma to proste nebavi- ist spat s pocitom ze ako sa preboha rano zobudim- zas len maskovat a maskovat. chcem proste rano vstat, umyt si tvar vodou a nic neriesit.. to chcem tak vela?:/

remy

ja som roa bral rok aj pol v kuse. Jedine co tak som sa potil ako prasa od nebo a mal som suche pery. Inac akne je uz v pohode :)

blond86

ROA som brala, ked som mala 18, teraz mam 25, cize na to pozeram s odstupom casu. U mna zhorsenie nenastalo, hned prvy mesiac nastalo vyrazne zlepsenie, suchu kozu som mala, ale kremovala som sa casto, tiez som to zacala brat v marci, brala som to cele leto a skoncila az v auguste, neskusala som sa ani opalovat. Jedno leto bez slnka vydrzis.
Co sa tyka alkoholu-tiez som nan skusala pit a mam podobnu skusenost ako jeden z chalanov-bola som agresivna, uplne mi preplo a frajer si so mnou nevedel dat rady, co som vystrajala, takze neodporucam.
Je to strasne svinstvo, ale to, ze som brala, nelutujem. Mala som tazke akne a klop - klop, to sa mi po dobrati uz nevratilo.

skusila

ja som brala tiez ROA, no pre mna je to najhorsi liek aky existuje, kopa neziaducich ucinkov, nestoji za znicenie inych veci, lenze na kazdeho asi posobi inak

lucka987

ahaaa to si ty ale ved ja som ho tam potom napisala ten mail ale az po tyzdni lebo som bola prec..takze lucka987@post.sk ..kedykolvek napis....a ako si sa dostala k tej cinskej medicine??