Začíínam chudnúť

Príspevok v téme: Začíínam chudnúť
bubu123

Takže mám 15 rokov, ja viem, že je to málo na niake chudnutie, ale ja nehcem držať žiadne diety. Zdravím stravovaním a dostatkom pohybu si chcem spevniť postavu.

Mám 160 cm a 50 kg. Váha mi nevadí, ale od malička som bola tlstá. Teraz som asi za 2 roky schudla, ani neviem ako, ale tuk ostal halvne na bruchu ://

Bola by som rada, keby sa niekto ku mne pridal, pomohol mi s jedálničkom :) Tak navzájom sa podporovať by bolo fajn :)

Teraz bol monitor a ja zo stresu jem :/ Takže to zas vidím na mojom bruchu a už aj na stehnách. Do leta si chcem spevniť, zlepšiť postavu :)

nathália08

aj ja večer mám všelijaké chute,ale chcem už začať konečne menej jesť,a hlavne večer zeleninu,či ovocie.
Do fitka chodím 3 týždne,snažím sa tak aspoň 3x do týždňa.
A chcem vylúčiť chlieb,a tiež maso-chcem sa zamerať na ryby,a hlavne tú vlákninu,zeleninu,ovocie.

bubu123

dakujem za rady :)) Pijem iba vodu, ale vobec mi nechuti zelenina ... :/ A s tou zatazou pri brusakoch to je ako??

bibi123

bubu123-s cvicenim to moc neprehanaj, aby si si nezastavala svoj rast. Do jedalnicka zarad vela zeleniny a pred kazdym jedlom vypi 3deci vody, tym budes zasytena. Ale take brusaky mozes robit, pripadne si brucho zataz cinkami, knihami, pripadne maj nohy pri brusakoch par cm nad zemou, ja som cvicila takto celu pubertu a mala som brusko ako prutik...

bubu123

vek nie je podstatny :) mozme :) no ja mam fitko dost daleko a ani neviem ci by mi to zaplatili, takze snazim sa cvicit doma a mam psa, tak s nim na niake prechadzky :) a co ty jes? lebo ja sa vecer vatcsinou prejem :/

nathália08

no ja nemám 15,ale tiež sa snažím schudnúť,
začala som chodiť skoro každý deň do fitka,a ešte si chcem upraviť jedálniček.Tak ak chceš môžme sa podporovať.