Cukrovka a alkoholik

DANO777

NA CUKROVKU, REGENERACIU MOZGU, CHOLESTEROL, TLAK, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM C. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50KC NA KAZDU FLASU A 20KC NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. V PRIPADE, ZE POTREBUJETE PORADIT, TAK KLUDNE ZAVOLAJTE. 0903460303.

PRI AKEJKOLVEK FORME RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM.

www.youtube.com

re: mataBB

ty si si asi ešte nikdy nič nedala keď takto trpeš.. vino ma skvele učinky pri diabete. a myslim si osobne že alkohol až tak velmi nezvyšuje alkohol.. možno likér.

re: mataBB

ty si si asi ešte nikdy nič nedala keď takto trpeš.. vino ma skvele učinky pri diabete. a myslim si osobne že alkohol až tak velmi nezvyšuje alkohol.. možno likér.

carno

Ja som sa dočítal, že diabetici si môžu vypiť, ale samozrejme s mierou. Tak isto ako je to u zdravých ľudí. Po určitých štúdiach vyšlo, že by mali piť červené víno, whiskey, brandy a čisté destiláty. Proste samé kvalitné alkoholické nápoje. Žiadne krabicové vína a žiadne liehoviny. Na všetkých alk.nápojoch by malo byť uvedené či je to liehovina alebo destilát. Samozrejme s mierou. Žiadne fľaše za večer. Jeden dva poháriky. Ja mám vyskúšané červené víno. Cukor mi zostáva v normále

mikis

nie nadarminko sa hovory,dokonca aj niektory taktiez lekary hovoria,ze stamprlik alkoholu na rano na lacno je zdrave....ten by mal akoze zachranit nasu scestnu umelu medicinu hihi
alkehol spaluje cukry ale len v tom pripade,ak cukor nie je vyssi...napr nad 10 alebo 12 mmol,to uz posoby opacne a dvyha glykemijku hore do nebycka.....nebezpecne je liecit sa alkeholom popri pichani inzulinu uz z nissie spomenuteho dovodu,ze pichnuty inzulin plus alkehol tahaju glykemiu dole viac ako len samotny inzulin......samotny inzulin alkehol asi nenahradi to je jasne,ale alkehol nepriamo posoby akoze blahodarne ak je podavany v kvapkach na a nie v stamperlikoch

mataBB

petak to ze sa mu zlepsuje stav teda nemusi suvisiet s pitim alkoholu..aj my mame v rodine cukrovku, niekedy aj pol roka ma dotycna osoba ovela nizsi cukor ako bezne a potom zrazu to vyskoci...a to dodrzuje poctivo dietu

DiabetikIvo

petaK98,

nižšie uvádzam viacero odkazov na odborné články o alkohole a diabete...

Pre diabetikov, ako je aj v týchto článkoch písané je v prvom rade nebezpečná nadmerná konzumácia alkoholu, ktorá vedie paradoxne k poklesu glykémie, čo by z pohľadu liečby DM malo byť skôr posudzované ako +, lenže PLUSOM TO NIE JE !!! pretože tento pokles glykémie nie je tak bezpečne regulovateľný a ovládateľný ako antidiabetiká. A navyše keĎ diabetik dostane niekde vonku hypoglykemickú kómu, tak sa každý na neho vykašle, lebo keď zacíti z neho alkoholický zápach povie si "je ožratý ako prasa, nechajme nech sa z toho vyspí" a pritom mu môže glykémia klesať nižšie a nižšie až... je z toho exitus :-(

Tu sú sľúbené odkazy na tému diabetes a alkohol:

195.250.138.169 - česky

www.lifemojo.com - anglicky

www.medizinfo.de - nemecky

www.netdoktor.de - nemecky

petaK98

teraz mi asi nebudete verit ale vraj nejake najnovsie studie ukazali ze vraj alkohol dokonca pomaha pri cukrovke, viem ze to vyznie sialene ale moj ujo ma cukrovku a je da sa povedat alkoholik a drzi sa uz takto velmi dlho a dokonca sa mu stav zlepsuje asi mi neverite ja viem,nikto nvie ako je to mozne ale ako vravim vraj najnovsie studie to potvrdili ze alkohol to zlepsuje, tym padom maju ale zamienku :-/ ..... len mi tu nezacnite nadavat prosim ja len pisem co som pocula a co mame v rodine

MS9

No asi tak nejako...že denne flaša tvrdeho padne...ale mala som namysli nejakú rýchlu smrť alebo také niečo..proste ako dlho to ten organizmus vydrží.