Oblubene eroticke pomocky, hracky a hry

drammx

gentlemani, skusil som uz vselico, ale vajickam Tenga sa nevyrovna nic. je to zazitok ako z ineho sveta, rozhodne si musi kazdy skusit. Ja ich kupujem na portali kde predavaju najlacnejsie kondomy - o-sexe.sk. uzite si.

hertz

sklamana som nebola z ničoho ešte, my si vždy raz za cca pol roka sadneme s priatelom na internet a vyberieme novú hračku :) dobrý výber majú napríklad na eros.sk

lublll

Ja som si tiez teraz objednala 2 eroticke pomocky zo spominaneho www.isexshop.sk a zatial ma vcelku potesili :) len neviem ci to povedat priatelovi ze take nieco mam :D

Verika

Ahojte
Ja si už dlhšiu dobu objednávam erotické pomôcky, nakoľko rada skúšam nové veci, takže už čo to viem o materiáloch, tvaroch, ktoré vyhovujú mne. Doteraz som používala s erotických pomôcok len
vibrátory, ako som písala rôznych tvarov a materiálov. No v poslednej dobe sme začali, alebo skôr zabrdli do
BDSM. Samozrejme nie žiadne tvrdé erotické hry a trestanie, no kúpili sme si putá, masku na oči a jednu preperfektnú vec a tou je
erotická hojdačka do bytu. Niečo úžasné. Super polohy a zábava.
www.zambo.sk

Verika

Ahojte
Ja si už dlhšiu dobu objednávam erotické pomôcky, nakoľko rada skúšam nové veci, takže už čo to viem o materiáloch, tvaroch, ktoré vyhovujú mne. Doteraz som používala s erotických pomôcok len
vibrátory, ako som písala rôznych tvarov a materiálov. No v poslednej dobe sme začali, alebo skôr zabrdli do
BDSM. Samozrejme nie žiadne tvrdé erotické hry a trestanie, no kúpili sme si putá, masku na oči a jednu preperfektnú vec a tou je
erotická hojdačka do bytu. Niečo úžasné. Super polohy a zábava.

sexualnepomocky

Z panskych hraciek mam najradsej Fleshlight STU (Stamina Training unit).
Umela vagina, je to takmer ako realny pocit sexu. Akoze fakt predtym co som vyskusal bolo len take akoze, ale toto je dost ze huste. Plus vylepsuje vydrz pri sexe so zenou, a to nie je len marketingovy tah.
Precitajte si recenziu o Fleshlight STU na:
sexualnepomocky.sk

Otyk

Erotické pomôcky používame niekoľkokrát za mesiac. Perfektný doplnok erotického života oboch partnerov. Lubrikačné gély, vibrátory, latexové prádlo. Super ponuka je na www.eroticke-pomocky.sk alebo na www.sexyhracky.sk. Pokiaľ nestojíte o nudu v sexuálnom živote, erotické pomôcky odporúčame.

Aďka21

Ahojte všetci, mám skúsenosti s erotickými pomôckami ale toto je fakt paráda.
www.extra-shop.sk

Toto treba vyskúšať. Maximalna spokojnosť a vysoká kvalita. Veľmi príjemná záležitosť.
www.extra-shop.sk majú tam toho viac.