Piercing- Aký? Help people

Príspevok v téme: Piercing- Aký? Help people
Susan14

Dobrí decká uškodí mi piercing v pupku? Keˇsom si prepychla ucho a dala ta bižutériu náušnicu hnisao i to a nehojilo sa to.

Môže takúto reakciu vyvolť pupok keď si tam dááám piercing ale nie strieborný ale bižu alebo kov chirrugickú oceľ. Ja len že keď moje ucho po bižu sa nehojilo či tak isto to bude aj s bruškom. ak hej kúúúpim si striebornýý piercing :) poraďté...čo by so si mala do bbruška dať aby mi to telo lepšie prijalo hm? :(

susan14

a ešte že keď to už budem čistiť zatiaľ neviem čím tak čistiť okolo piercingu alebo ho mam vyberať a čistiť tú dierku bojím že keď ho vyberiem aby som ho očistila tu dierku prepichnutú že naspäť do diery sa už netrafím :D

susan14

baby ďkujem :) u náás to robí jeden chlap za 15 éčok aj s piercingom čo je moc okééý :) rozmýšlam že si dám až na jeseň.

a čim by som si to mala čisťíť? tak najvhodnejšie kúpim v lekárni len neviem čo neviete o niečom..aa tak títan hej?? a ten dostať kúpiť v tom štúdiu dúfam a keby nebol v cene aj s prepichnutím tak koĺko by asi tak stál zvlášť v tom štúdiu mm? :) dikííí :)

sewie

susan14, pocas prveho pol roka po prepichnuti pupka nad bizu ani neuvazuj! resp. dokym sa to nezahoji, potom si tam daj aj ostatny drot, ak to tvoje telo znesie...haha...ale nie vazne-najlepsie je si kupit piercing v studiu kde ti to prepichnu-mas istotu ze je ok, plus vela studii potom dava zklavu na prepich a mas a vo vela pripadoch mas "zaruku kvality". takze-dokym sa to nezahoji, ziadne bizu!!!

goccia

citala som, ze najlepsie je po prepichnuti dat si titan. ja som si dala chirurgicku ocel a hojenie bolo v pohode. teda 5 mesiacov do uplneho zahojenia. pocas hojenia ziadne hnisanie alebo co.

jahodka123

Presne, ako hovorí misheliiiiik. Či už dáš bižu do ucha, alebo do pupka, bude ti to hniť, lebo to je bordel ! Buď titán, chir. ocel alebo bioplast. Ale radšej si kúp naušnicu niekde v štúdiu a nie cez net, prípadne na nejakom trhu, lebo to su tiež shity...

misheliiiiik

najlepší je titánový, alebo chirurgická ocel, určite nie bižutéria!!! pretože nie źe sa ti to nezahojí, ale dostane sa ti do tela infekcia! a to dúfma nechceš.. Ja keď som si dala prepichnuť pupok dala som si titánový.. :)