Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svrbenie

Príspevok v téme: svrbenie
maya17

Dobry den, chcela by som sa opytat, mam taky problem ze ma hrozne svrbi okolie bradaviek. Myslela som si ze je to kvoli presusenej pokozke, ale nech ju akokolvek hydratujem, svrbenie stale neprestava. Spozorovala som aj nejake kozne zmeny, zacervenanie ktore neustupuje. Pokozku na inej casti tela nemam citlivu.

mamka777

maya jedna zena povedala Radsej ist dokorovi 100krat a zbytocne ako raz a neskoro... Nepodcenuj ziadne zdravotne problemy, radsej nech mas istotu, ako sa trapit ci je vsetko ok :))

maya17

Dakujem :) nie som tehotna, ani neberiem ziadne lieky. tento problem pretrvava priblizne pol roka a neviem sa toho zbavit. Bolo mi trochu trapne ist za gynekologom kvoli takej veci, ak je to len nejaka hlupost, ale asi sa tomu nevyhnem. este raz dakujem.

mamka777

a nie si tehotna? lebo to moze byt aj tym, zmenou hormonov, ja som tehotna a tiez ma svrbievali bradavky, na jednej som sa doskrabala az do krvy, mala som chrastu..a tiez suchu pokozku,chod gynekologicke, ak niesi tehotna, moze sa jednat o nejaky zapal prsnikov, alebo nejaku infekciu mas. nemavas z bradaviek nejaky vytok? neberies nejake lieky? ja ked som nebola tehotna som brala lieky, ktore mali vedlajsie ucinky take, ze sa mi tvorilo materske mlieko, tieklo mi z bradaviek a tiez to svrbelo. alebo sa spytaj v lekarni na mast P.O.L. ale neviem ci to tu maju, lebo to sa dovaza, moja gynekologicka mi ho dala za 10euro a musim si zaklopat ze je perfektny, aj na premastovanie pokozky, aj je urceny na ochranu degenerativnymi procesmi pokozky, fakt super. potom napis ako to dopadlo :)