HAk a framykoin SURNE

lionesssssss

Inner, na to, že ženy čo majú kŕčové žily by nemali užívať HAK, sa nezmenilo nič :)))) len narástla chuť po peniazoch farmaceutických firiem a lekárov.... preto sa HAK zrazu predpisuje aj ženám s kŕčovými žilami...

je to na každej osobne... ja som mala zdravé žily a viem čo mi to za 4 roky užívania HAK spravilo so žilami, takže takým kydom by som fakt neverila...

ale veď nech užíva...koľko chce, len nech sa potom nečuduje, keď jej odrežú nohu skrz trombózu

mataBB

a nemienim sa s tebou dotahovat za slovicka...ked uzivas hak, uzivaj si ju ako chces..mne je to jedno...viac do tejto temy neprispevam a nemienim sa vadit kvoli takejto kravine..kazdy nech robi podla vlastneho usudku..tvoje vecne ALE na vsetko mi uz lezie ne nervy...

mataBB

citujem

Určité lieky (napríklad niektoré antibiotiká) môžu znižovať účinnosť hormonálnej antikoncepcie. Preto si vždy preverte predpisovanie liekov s vašim praktickým lekárom.

janaaaaaaaaa

mataBB: tam je napisane ze NIEKTORE atb ovyplyvnuju. to budu asi nejake specialne, lebo predtym tam vsade pisu ze bezne ordinovane neovyplvnuju ten ucinok

Inner

a co sa tyka tych pribalovych letakov, su sablonovito predpisane a meni sa tam len nazov HAK. Inak su vsetky letaky rovnake. Aj mne gynekolog povedal, ze kopec info je tam uz zastaralych. Napr. aj to, ze zeny s krcovymi zilami nemozu brat hak. Dnes uz mozu, pokial maju ostatne parametre v norme a podobne.

Inner

niektori lekari sa spoliehaju na informacie, ktorymi sa priucili "za mladi". Niektori sa aktivne zucastnuju medzinarodnych syndikatov, niektori su schopni pacientkam nahovorit aj davno prekonane myty. Na antikoncepcia.com sa na tychto lekarov spolieham, aj ked jeden uz odisiel. Ak tvrdia, ze antibiotika neznizuju ucinok HAK, tak asi to bude pravda. Neverim, ze by si dovolili pustit na verejnost informaciu, na ktoru by mohli zeny doplatit.

Ako bolo nizsie spominane, HAK znizuju lieky (nie antibiotika) na epilepsiu, aids a tuberkulozu. Ale tiez nie vsetky z nich. A ked si clovek nie je isty, tak nech jednoducho nema sex pocas liecby ATB. Aky problem?

ellyy

ok dakujem :-) je to moja prva HAK tak preto sa pytam a nasla som aj stranky na googli kde sa ludia na to pytali ale stranku mi neotvorilo....