HAk a framykoin SURNE

janaaaaaaaaa

letaky su zastarale a niektori lekari maju zastarale info. precitaj si co je napisane na tej stranke co somt u poslala. stranka je venovana antikoncepcii a je tam vyslovene napisane ze ziadne atb hak neovyplvnuju.

mataBB

janaaaa ja beriem yaz a mam v pribalovom napisane, ktore atb ovplyvnuju moju hak.a je to v kazdom pribalovom letaku pri kazdej hak..a na vela poradniach gynekolgov sa na to pytaju baby a velakrat padne odpoved, ano, tieto atb maju vplyv na ucinok....

odpovedam

HAK ovplyvnuju len niektore antibiotika na aids, tuberkulozu a epilepsiu. Ostatne nie. Ale predsa ako prve co robim?

POZRIEM SI PRIBALOVY LETAK.

Ci, ellyy, sme my podla teba doktori alebo farmaceuti, ze pozname zlozenie a ucinky liekov? To sa skutocne chces spoliehat na nejake rady laikov z internetu? na co mas doktora? Este ti tu niekto napise nejaku hlupost a ublizi ti to.... davaj si na to pozor a radsej citaj informacie k liekom a nevypisuj na fore ludom, ktori nemaju sajnu o daktorych liekoch.

Ber to ako dobru radu...

mataBB

niektore antibiotika MAJU vplyv na hak..nie vsak vsetky, vacsinou v pribalovom letaku su pisane, ze ktore..napr obycajny Penclen (penicilin) ma vplyv, je to aj v pribalovom napisane

ale nie len antibiotika, ale aj chemoterapeutika, to si ludia dost casto pletu s atb

ale mast framykoin urcite vplyv nema

janaaaaaaaaa

keby si si precitala pribalovy letak v hak tak sa docitas ake lieky hak ovplyvnuju a antibiotika medzi nimi nenajdes. antibiotika neovyplvnuju hak!! a uz vobec nie preboha nejaka mast! ved to je logicke ako moze mast mat vplyv na tabletky???