Darujem vlasy

Príspevok v téme: Darujem vlasy
iiv

ahojte.
mám dlhé plavé zdravé mierne zvlnené vlasy. farbila som si ich len dvakrát, aj to už sa zmylo. vrkoč má tak 40-45cm.
už ma celkom omrzeli, preto by som s nimi chcela niekomu spraviť radosť, niekomu kto nemá to šťastie po chemoterapii. najlepšie nejakej mladej kočke čo sa chce páčiť, lebo chápem, že parochne sú asi dosť drahou záležitosťou.
a hlavne by som ju chcela poznať, aby som vybrala toho správneho človeka, ktorému by moje vlasy spravili radosť alebo aj pomohli. s tým vekom to nie je podmienka. chcem proste niekomu pomôcť, kto si to zaslúži.
tak ak by ste o niekom vedeli tak dajte vedieť :)

vážny ponuka úveru

Dobrý deň, pre všetky vaše finančné potreby, projekty, kúpu domova, vozidlá a ďalšie, môžete získať finančnú pomoc z finančnej asociácie je spoľahlivé a bezpečné konštrukcie.
Tu je kontaktovať mandela.maria7@gmail.com

janka-555

Prosím kto by daroval parochnu z praváho vlasu mladej žene ktora poberá inv, dochook a nemože si dovolit kupit takuto parochnu Vopred dakujem janka805@centrum.sk

janka-555

Prosim dobrych ludi o darovanie parochne nejakej malo používanej je to pre moju 45r kamaratku ktora je onkologicky pacient Takže ju potrebuje na každodenne nosenie a z dôchodku si ju nemože dovolit kupit Vopred dakujem.

Kikca1088654

Ahojte
Mám dlhé vlasy jeden krát farbene žehlela som si ich ale už nie. Chcela by som darovať ak by niekto chcel kludne mi napište na E-Mail
S pozdravom

nena27

AHOJTE VSETCI CHCEM POPROSIT NIEKOHO KTO BI DAROVAL PRE MOJU SESTRU ONKOLOGICKU V ZLEJ FINANCNEJ SITUACII CI MI NEMOZE NIEKTO POMOCT A DARUJE PRENU PAROCHNU S KRATKYMI VLASAMI VOPRED DAKUJEM ODPOVEDE PROSIM NA MOJ MEIL

janinka0

Prosím kto by daroval parochnu z praváho vlasu mladej žene ktora poberá inv, dochook a nemože si dovolit kupit takuto parochnu Vopred dakujem

janulaKuky

dobry den.Kto daruje onkologicky chorej pacientke v tazkej financnej sytuacii parochnu??dakujem piste my na mail januk@post.sk

1Dadulka1

Ahoj, tu Dagmar z Trnavy.
Zrejme už reagujem na Tvoj príspevok neskoro a vlasy si už podarovala nejakej šťastlivej dievčine... :)
Ak ešte nie, ani si nevieš predstaviť, akým šťastím by pre mňa bolo, ak by si ich mohla podarovať, predať mne!
Chorá síce nie som, ale s vlasmi som
si vytrpela v živote strašných chvíľ! :(
Mám veľmi riedke a nekvalitné vlasy, tak nosím parochňu.
Doteraz som nosila vždy len umelú, a bola som terčom posmechu surových necitlivých ľudí, ktorých je žiaľ všade dosť! Dokonca nedávno, na vysokej škole, mi tak robili primitívni spolužiaci zle, že som to už nemohla nijak vydržať a školu som len kvôli tomu nechala! Pritom som bola z tých v ročníku, ktorí mali takmer samé \\\"áčka\\\". No žiaľ, aj taký je niekedy život...
Teraz sa našla jedna dobrá duša, čo mi bude robiť parochňu z pravých vlasov! Konečne nebudem stredobodom a terčom výsmechu! Mám super priateľa a možno si urobím aj tú školu.
Tie Tvoje vlásky by mi veľmi pomohli na zhotovenie tej mojej parochničky z pravých
vlasov.
Ale možno si ich už darovala...
Na záver Ti chcem povedať jedno:
Tvoje meno síce neviem, ale viem, že si dievča so strašne zlatým a dobrým srdcom!
Také gesto by na Tvojom mieste urobila len hádam jedna z tisíc dievčat!
Prajem Ti, nech sa Ti za tú Tvoju dobrotu
v živote všetko len a len darí!
Si super baba! :)
Ahoj Dagmara

luci75

iiv,prosím tě už dlouho hledám nekoho kdo by mi pomohl mám velký problém z vlasama...byla bych moc štastná kdyby jsi mi vlásky podarovala.prosím napiš mi na meil lenysa@atlas.cz moc děkuji a hezký den.lenka