Trvalá na riasy

Príspevok v téme: Trvalá na riasy
kvetinkova

Potrebujem dosť súrne poradiť. Chcem si dať spraviť trvalú na riasy. Moje mihalnice sú aj dlhé, aj troška vytočené,ale sú svetlé a nechce sa mi ich maľovať maskarou každý deň, aby sa aj vytočili viac aj zvýraznili. Kto má akékoľvek skúsenosti,alebo o trvalej niečo počul, prosím napíšte mi.

AdulQa

daval si niekto trvalu na riasy v ke? zeby mi niekto odporucil nejaku sikovnu kozmeticku..

a inak rada by som videla nejake obrazky pred a po :)

liliaaa

mala som trvalu, presne v máji min. roku (tiež z dôvodu) nechce sa mi maľovať, kozmetička mi povedala, že u každého je individuálne koľko mu to bude držať, vraj niekomu mesiac a vraj jednej jej kamaratke až pol roka (sama sa čudovala) ale normálne to býva 2-3 mesiace, mne držala 2 mesiace, potom sa začali mihalnice vracať s5 do povodného tvaru :( no nič to, ked som si na ne potom dala riasenku tak aj ked už neboli v krááásnom vytočenom stave aj tak sa pekne krasne vytočili :D...nebolelo, neštípalo ale najhoršie to bolo keď už bolo po všetkej tej aplikácii a trebalo rozlepiť mihalnice spodné od vrchných kedže sa zlepili...no nepríjemné :D zafarbila mi ich až o dva dni a bolo to taaaake nááádherne :DDD a stalo to len 10 e...takže v pohode (ale zaleží od kozmetičky) ale myslím že viac ako 15 e určite nezaplatíš, chod to vyskúšať a uvidíš ako budeš mihalnicami trepotať :DD a ešte jedna rada(nechod si ju davať v čase ked budeš mať kramy,niekomu to ovplyvňuje a niekomu nie) tak veľa šťastia :)

lana334

ahojte ja by som chcela vediet ze kolko to stoji, kolko to vydrzi, a kolko dni to vyzera divne (myslim ako tak moc vytocene, cize po kolkych dnoch to spadne)....dakujem velmi pekne...a mozte napisat kto to mal ci bol spokojny...

zuzana0918541811

ahoj,pytala si sa na trvalu na riasy nie na ich predlžovanie,je tu viac dotazov o predlženi ako o trvalej,pokial ide o trvalu,ak máš svetle riasy,trvala ti ich nezvýrazní,akurat po zatočeni budu ešte kratšie,a ak su svetle je ti to zbytočné,mala som ju,tvar mojich rias bol lepši bez trvalej ako s nou,ak ic máš pekné,stači ti ich dať iba napustiť čiernou farbou a máš pokoj na bežný den,ak pôjdeš do spoločnosti,asi by sa každá normálna žena mala namalovať,takže použiješ špirálu,tá ti riasy perfekt.zvýrazní

diana

Takže dámy. Ja pracujem na revolučnej technológii tejto súčastnosti. Je to predlžovanie rias a najlepšie na tom je že sú krásne dlhé, silné a čierne a netreba ich už líčiť maskarou. Je to vhodné aj pre úplne prirodzené dámy.