Trvalá na riasy

Príspevok v téme: Trvalá na riasy
kvetinkova

Potrebujem dosť súrne poradiť. Chcem si dať spraviť trvalú na riasy. Moje mihalnice sú aj dlhé, aj troška vytočené,ale sú svetlé a nechce sa mi ich maľovať maskarou každý deň, aby sa aj vytočili viac aj zvýraznili. Kto má akékoľvek skúsenosti,alebo o trvalej niečo počul, prosím napíšte mi.

certik

jj, videla som v tv ako o tom hovoril, ale cenu nepovedal :-). no myslim, ze u neho tam toho vela lacneho nebude. a kedze
to robi len on.... co to stoji, nevies?

shakira

Este nie, nepotrebujem to a je to drahe, pretoze má ako jediny vyhradne zastupenie na Slovensku. A este k tomu to vydrzí iba 2-3 mesiace a potom ti to osdpadne...

anelle

... noo takže trvalú na riasy neodporúúčam.. ja som si ju dala urobiť asi tri dni dozadu a dopadlo to hrozne.. mihálnice mám totálne vytočené.. súúú kratučké a majú čudesný tvar a dokonca mám vytočené aj spodné.. a to vyzerá dosť divne.. neviem ako by som ich dostala do pôvodného tvaru.. ak niekto vie poradiť rada privítam... vyrovnať ich.. bo som z toho nervozna a na kráse mi to nepridalo.. takže.. čitateľky a experimentátorky.... žiadnu trvalú na riasy si nedávajte.. úúplne vám postačia klieštiky...!!!!!!!!!!

elle

Ahoj, daj si riasy zafarbť aj natočiť. Je to super aj vyzerá to super. Vydrží ti to cca 3 mesiace. Daj si to urobiť v dobrom salone, aby to bolo kvalitné.

123456

kamoska si to dala robit... ziadny zazrak.. mala ich tak cudne natocene a nejako jej to na krase nepridalo... ja osobne by som si to nedala robit... ja pouzivam uz asi 9-10 rokov kliestiky... a pohodicka... po vytoceni pouzijem vodeodolnu spiralu miss sporty... to mi potom udrzi tvar po cely den... a na to dam este jednu dve vrstvy obycajnej spiraly (nie vodeodolnej) tiez miss sporty (obe v takom kriklavoruzovom obale) ta druha mi ich pekne zvyrazni... inac ak mas svetle mihalnice, tak si ich mozes dat zafarbit (mozes aj sama, ale neriskovala by som poskodenie oka)... tento zakrok by som si mozno dala aj ja spravit, aj ked mam mihlanice tmave... ale mne nerobi problem rano sa namalovat maskarou...zivotnost mihalnice je asi tri mesiace ak ma pamat neklame... potom vypadne a naradstie nova... (fakt si nie som ista ci ozaj tri mesiace, ale tak sa mi mari)... farbenie mihalnic vydrzi cca mesiac...