lubime sa ale som vyssia

Príspevok v téme: lubime sa ale som vyssia
lea5

no zdravim...je to divne, este som sa s tym nestretla... proste s jednycm chalanom som si zacala v zahranici lenze je nizsi odomna.v nemecku boli na tento "par" luda zvyknuty ale tu teraz na slovensku je to ine..ja a aj moj priatel mame z toho taky divny pocit, ze ludia sa na nas budu pozerat ako na dilinov.je iba kusok nizsi ale aj tak...rada by som vedela ako by ste sa vy pozerali na takyto par alebo hlavne ci sa niekto z vas ocita v takomto partnerstve alebo niekoho takeho poznate... prosim vas, rodicov neratajte :D

Michal_PU

Ja som mal na SŠ učiteľa a jeho žena je o mnoho vyššia. On jej je asi po spodnú časť hlavy, takže to si aj slepý všimne. Mne sa to zná byť normálne, ale ako to vidia iný neviem.

prezyyka

to vazne riesis par centimetrov? a ze sa na vas budu ludia kukat? ty si vsimas par centimetrovy rozdiel ked vidis nejaky par na ulici? Je to blbost :-) keby bol nizsi o hlavu tak nepoviem ani slovo ale toto je v pohode. moj je odomna nizsi o 3 cm a je to v pohode. :-)

ajajaja

ak je to len par cm a neposobi to komicky ( ze si vyssi o hlavu a pod.), tak sa tym netrap :) ludia si na to casom zvyknu, hlavne ,ze si rozumiete...