90 dnova rozlisovacia dieta od 13.3.

ada 68

ahojte, rada by som začala chudnúť od pondelka 18.apríla 2011, pretože 16. apríla idem na oslavu 60-tich nar. a nemám tam záujem komentovať, prečo si nedám to alebo ono. hladám babulky, ktoré sa zapoja do chudnutia, aby sme sa navzájom podporovali, lebo akosi sa neviem naštartovať. dakujem

ajka256

ahojky ja mam dnes 90deň tejto diéty a dala som dole 18 kíl, myslím že najhorší je posledný vodný deň a zajtra končím diétu bude to posledný hurá len to udržať inak dá sa to aj v zamestnaní nieje žiadna výhovorka.

martina87

Ja by som si chcela spravit tie halusky /preto som sa pytala kam patria/, alebo gnocchi ak dakde zozeniem s tou spenatovou omackou v UH den. Robievaju ich u nas v ovsisti v pizzerke a su vyyborneee.

Ako robis tu paradajkovo kapustovu omacku?
Problem je v tom ze ja vobec neviem varit. pred zacatim diety som vedela spravit prazenicu, ham&eggs a kavu :) no teraz uz daco viem, ucim sa...

zacala som na 67 kg / 166 cm vyska akurat vcera som sa vazila - 59,5 kg pred sexom a 58,5 kg po sexe :)))) neviem ako je to mozne :))

Helus

ahoj martina ja som mala mrazeny spenat,ale da sa to aj s listovym,ale mne viacej chuti mrazeny.halusky ani knedlu som nejedla,ani nejedavam,priznam sa.Ale malo by to patrit do uhlohydratov,je tam muka,halusky by sa mohli,ale knedlu neodporucam.zajtra 1 voda,kolko si zatial dala dole?

martina87

Helus a ten spenat si restovala cerstve listy alebo myslis mrazeny? mnam to musi byt smak, dalsi UH den idem do toho :)

Ahoj Kvetus, vitaj, vydrzat sa to da, neviem preco by sa nedalo, mozes papat vlastne vsetko, ide len o to ako kombinujes. Pri tejto diete vobec niesi hladna, no prvy tyzden bude tazsi, potom to pojde fajn.

Inak viete niekto do ktorej kategorie patri knedla a halusky?
A vraj kapusta sa nerata ako zelenina ale ako skroby? je to pravda?

Baaabyyy zajtra vodny den!

Helus

ahoj Kvetusa da sa tovydrzat,a vitam ta na 90 dnovke.Recepty su na stranke Kiga a su fakt dobre.Ja podla nich varim,a som maximalne spokojna.

Helus

aHOJ MARTINA 87 MDNES JE TO V POHODICKE,HLAVA NEBOLI,ANI ZAVRATE NIE SU.JA MAM PRED SEBOU CESTOVINKY CELOZRNNE,SO SPENATOVOU OMACKOU,A MOZEM POVEDAT,SU UZASNE.KLASICKY PODUSIT SPENAT,PRIDAT TROCHU VEGETY,CESNAKU,A ZMIESAT S CESTOVINKAMI.VECERA BUDE SLADKA MAKOVKA.A ZAJTRA OVOCIE,A VECERA ZELENINKOVA POLIEVKA.DRZTE SA BABULKY.

martina87

Nie nie nevzdali :) Helus a si si ista ze je tato dieta vhodna pre teba vzhladom na tvoje zdravotne problemy? Aby ti to neuskodilo :/

Akurat mam za sebou obedik spagetky s paradajkovym freshom :)
Inak v nedelu mame prvy vodny den - dost sa toho obavam :/