Co mi je? Chlamydie? To snad nie...

Príspevok v téme: Co mi je? Chlamydie? To snad nie...
smutna vrba

Ahojte, 4 roky zijem so svojim partnerom v monogamnom vztahu, prve roky som nemala ziaden problem (hoci predtym soma mala mykozy aj kazdy tyzden). posledny rok ci dva mavam obcas slaby vodovy vytok, ktory pachne akoby po moci (tak raz za mesiac). Co to je? Okrem toho obcas (takztie mozno raz za mesiac) mam slabe svrbenie, palnie a bezfarebny vytok, ktory zapacha ako moc cloveka, ktory uzil penicilin. Prejavuju sa takto chlamydie? Poculi ste o takomto cosi? dakujem.

smutna vrba

Mila gigi, mrzi ma, co sa ti stalo...a kolko zien to zisti, az ked su tehotne...Partner je ale v uplnom poriadku (ziadne potiaze)- mal tvoj manzel nejake potiaze?, po tych styroch rokoch, co som s nim, by som mala hadam horsie prejavy. odkedy si zacala mat potiaze, odkedy si s nim zacala sexualne zit? A mala si len pocit svrbenia malych pyskov alebo aj pocit palenia? mala si pocit bolesti pri moceni? ja mam tyzden pred menzes a minulu stredu som mala slabucke svrbenie, teraz mam slabe zacervenanie v okoli posvy a trosku to pali. Myslela som, ze mi zacinaju kvasinky (mavala som ich kedysi casto), ale lekarka mi spravila vyter a pozrela sa na to pod mikroskopom a vraj to kvasinky nie su.

gigi

smutna vrba.... mna to trapi uz vyse roka.. no spolahlivejsi je odber z krcka maternice.. uzivam antibiotika Klacid a manzel tiez... ak to mas ty, ma to na 100 percent aj tvoj partner.. pri chlamydiach je potrebne preliecit oboch, inak to nema vyznam... liecba je vraj dlhodoba... su to proste svine

smutna vrba

ahoj gigi,napisali sme obe naraz:) Mne lekarka zobrala moc a vysledky budem mat vo stvrtok. Preplati mi to poistovna. Bojim sa, co tam najde, hrozne. Partnerovi nic nie je, sme spolu 4 roky a prve roky mi nic nebolo, tak hadam to nemam:(((

gigi

ahoj. mne chlamydie gynekolog zistil minuly tyzden.. mala som hrozne svrbenie, no vytok nie.. je to mozne zistit na zakalde specialneho testu, ktory si pacientka hradi - 300 Sk- vysledok je znamy do pol hodiny.. robi sa ster z krcka maternice.. daj si ho urobit, aby si mala istotu, ci su to skutocne chlamidie