Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví

Príspevok v téme: Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví
SashaXY

Ahojte, zaujímajú ma vaše názory na to, keď chlap odmieta vziať svoju partnerku von. Žijeme spolu, chodievame do kina, na večere, k priateľom, ale čo sa týka žúrok v meste, tak ma odmieta vziať, vraj sa pri mne nezabaví a neuvoľní. Že chce byť len s chalanmi. Jeho kamaráti tiež neberú priateľky von na party alebo žiadne nemajú. Vždy keď sa chcem o tom porozprávať, tak sa pohádame, pretože on nechce ustúpiť. Povedala som mu, že mne neprekáža, keď chodí na pánske jazdy, ale že potrebujem vidieť aspoň niekedy jeho záujem o to, že by sa chcel ísť zabaviť so mnou, ale on začne znova s tým, že pri mne sa nezabaví, že by som žiarlila a to on nepotrebuje. Pritom viem, že vonku nebýva len s chalanmi, postretávajú aj kamarátky, čiže to nie je vždy čisto pánska jazda. Keď mi takto ostro povie, že so mnou proste nepôjde a hotovo, tak mám zmiešané pocity a už sa mi premietajú v hlave najrôznejšie scenáre. Chcem mu veriť, ale neviem čo si mám pod tým už predstavovať.

angela85

saska, on ta ma proste ako zadne dvierka, taka hlupa malichernost by ho nedonutila to tak rychlo vzdat a skor by sa pokusil to riesit a nie stale ta odsuvat

SashaXY

AdamKrt
Ja viem, že ja som ho ľúbila viac, ako on mňa, my spolu ešte nie sme dlho a dali sme sa dokopy veľmi neplánovane, keď on bol chvíľu po rozchode a začali spolu žiť, čo bol jeho nápad.
Stále mám v hlave presne toto, čo píšeš aj pre to, že sama som často riešila situácie takýmto štýlom, ale stále sa tak nejak snažím veriť, že to tak nie je, ale asi je to hlúpe

SashaXY

Naozaj vám všetkým ďakujem za vaše názory a rady, ale nie som istá či ich ešte budem mať príležitosť premietnuť si do praxe...neviem si predstaviť čo bude, keď odíde odo mňa, napriek všetkému ho ľúbim a teraz mi to všetko príde také malicherné čo som riešila, možno som naivná, možno nie, ale pravda je asi na oboch stranách, neskúsila som to ani raz nerýpať do neho za to a povedať mu zlato choď a bav sa, stále som sa len pýtala, prečo nemôžeme ísť spolu a je tiež pravda, že keby mu na mne záležalo, asi by to takto neriešil. ... neviem no, ale keď mi povedal, že to chce ukončiť, ale s tým, že mu na mne záleží a môžeme sa stretávať ďalej a že chce ísť so mnou tam a tam ešte, že rozísť sa to je len slovo, že on nechce uplne so mnou skončiť, tak neviem či si chce zo mňa urobiť hlupaňu, ktorú bude mať kým nepríde niečo lepšie, alebo či to má byť pokus o únik, lebo sa fakt cíti obmedzený mnou a potrebuje priestor, neviem ako sa mám k tomu postaviť, ak privolím, urobím zo seba naivku a ak odmietnem budem stále myslieť: čo ak...

AdamKrt

SashaXY Dnes 11:20

- vidim to tak, ze Ta ma pekne vycvicenu. Si do neho zamilovana a on Ta ma mozno tak trochu rad, ako hocikoho ineho. Ma svoj zivotny styl a Ty mu ho kazis. Z toho, co si hovorila by som povedal, ze Ta nechce na zabave, lebo by si ziarlila - teda dopredu vie, ze budes ziarlit, cize na chlapov urcite nie. To znamena, ze tam obletuje nejake babenky a dokazuje si, aky je macho...

- mozete sa stretavat po rozchode ? Este by Ta rad pretrtkal, ako dalsie ine, ked mu momentalne nedaju...

- vyvolat v niekom pocity, ze za to moze ten druhy, je dost velke umenie manipulacie, alebo si si je Tebou velmi isty, ako ho milujes.

- milujes ho a hovoris si, ze chces mu verit. Lenze Tvoje podozrenia su opravnene. Ak by Ta miloval, figu by mu zalezalo na dalsej spolocnosti. Lenze on jej dava prednost pre Tebou. Ked si chcela istotu, mala si ho sledovat, ak siel na zurku, alebo nenapadne tam dojst sama, ci poprosim svoju kamaratku, zeby ho sledovala. Pravdepodobne by si videla, kolko dalsich zien obletuje...

On Ta teraz presne dostal do takej situacie v ktorej Ta chcel mat. Ty mu das pokoj a on si uzije, kedy bude chciet a bude si Ta drzat na kratkom povrazku...
---------------
Nez zacnes robit akekolvek rozhodnutia, dokladne si over fakty a na zaklade nich potom konaj. Odosobni sa od toho, ze ho milujes a pytaj sa sama seba, keby to bol iny chlap a tykalo by sa to inej zeny, co by si jej povedala, poradila, co by si si pomyslela o chlapovi ?

JBS

uhlie, vies co si myslim? ze ty si asi taky isty dobrodruh jak ten sashin, lebo nie si vobec objektivny, volake mas pomylene hodnoty. ak si chlap raz za cas vyrazi s chlapmi, je to normalne a to nam je kazdemu jasne ale toto, to co je za vztah? myslis, ze nejaka baba by mu to trpela tak, ako to on robi?