Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví

Príspevok v téme: Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví
SashaXY

Ahojte, zaujímajú ma vaše názory na to, keď chlap odmieta vziať svoju partnerku von. Žijeme spolu, chodievame do kina, na večere, k priateľom, ale čo sa týka žúrok v meste, tak ma odmieta vziať, vraj sa pri mne nezabaví a neuvoľní. Že chce byť len s chalanmi. Jeho kamaráti tiež neberú priateľky von na party alebo žiadne nemajú. Vždy keď sa chcem o tom porozprávať, tak sa pohádame, pretože on nechce ustúpiť. Povedala som mu, že mne neprekáža, keď chodí na pánske jazdy, ale že potrebujem vidieť aspoň niekedy jeho záujem o to, že by sa chcel ísť zabaviť so mnou, ale on začne znova s tým, že pri mne sa nezabaví, že by som žiarlila a to on nepotrebuje. Pritom viem, že vonku nebýva len s chalanmi, postretávajú aj kamarátky, čiže to nie je vždy čisto pánska jazda. Keď mi takto ostro povie, že so mnou proste nepôjde a hotovo, tak mám zmiešané pocity a už sa mi premietajú v hlave najrôznejšie scenáre. Chcem mu veriť, ale neviem čo si mám pod tým už predstavovať.

lebara

Na tvojom mieste by som si aj ja urobila dámsku jazdy, vypadnúť niekam s kamarátkami, nech žiarli a zožiera sa on.

Simonella

my to mame podobne.. tiez ma nechce velmi barvat so sebou ked ide s kamosmi na disko. lenze ja sa tam naozaj zabavit neviem. neviem sa tak uvolnit, neviem tancovat a nechcem pit.. a on by sa rad zabavil, vyblaznil s nimi.. cize radsej si ostanem doma, ale pojdem niekam s kamoskou na kludnejsie miesto..

Laurina22

Mne osobne by takyto pristup vadil.Samozrejme,nech ide,ale tak to,ze ma nevezme sem-tam emdzi svojich priatelov mi pride prinajmensom divne.

SashaXY

elsa5.5
tak pokiaľ sa s nimi len baví, tak to mi zas neprekáža. on chce aby som chodila von, ale nie s ním.

smajliQa
no veď to som mu vravela, nech si ide s kamošmi a nech sa uvoľní ako s chalanmi, ale nech ide niekedy aj so mnou ako so svojou priateľkou, na to mi povedal, že sa nezabavíme, o čom s budeme baviť, veď spolu žijeme a sme stále doma spolu.

Laurina22
vždy sa pohádame, lebo on to nechce riešiť, on len chce aby som to rešpektovala

elsa5.5

SashaXY,no baví sa tam s dievčatami a tebe by sa nepáčilo čo tam robí tak ťa neberie to je jeho zábava,tak chod aj ty na dámsku jazdu niekto sa Ti tam zapáči a chalan môže len pozerať v 24 rokoch by ho už aj mali prestať tie zábavy baviť,,dáva Ti dostatok voľnosti na zoznámenie s niekym iným on bude stále takýto,pobaviť sa zabaviť a doma ho bude čakať verná žena.

SashaXY

kdejeIQ on je typ chlapa, ktorý je veľmi spoločenský, s dôrazom na veľmi. Nemám pocit, že ide von s cieľom ma podvádzať, ale viem, že sa okolo neho bude točiť veľa žien a áno, máš pravdu, mám trochu problém mu dôverovať, ale to preto, akým ráznym štýlom ma odbije. Potom rozmýšľam nad hlúposťami a aj nad tým či sú to fakt hlúposti alebo moja naivita.
Snažím sa ho rešpektovať takého aký je...
Problém je asi v tom, že jeho partia je zvyknutá byť bez partnerov, ale naopak moji kamaráti/tky sú s tými svojimi stále, aj ich chodia všade spoločne von.

Laurina22

Ale on chodi bez nej na panske jazdy dost casto.To je na tom zvlastne.Preco sa s nou o tom nevie normalne porozpravat?Preco sa vzdy pohadaju?

smajliQa

kdejeIQ

ale ona hovori ze on sa s nou nezabavi.... tak na co je s nou potom???? ved vo vztahu sa musia vediet aj zabavit tí dvaja, nie?? ved aj o tom je to..

kdejeIQ

Zas nehovor, že by sa nenašla aspoň jedna kamoška, ktorá by s tebou išla. Len sa musí trochu chcieť a nevzdať to hneď potom ako ťa 1-2 kamošky "odbijú".
A nebrala by som to hneď tak tragicky ako to tu niektoré riešia. Ty sama poznáš tvojho priateľa najlepšie a vieš či to je typ chlapa, ktorý sa potrebuje predvádzať, dokazovať si záujem žien a podobne, alebo naozaj potrebuje občas len čisto chlapskú spoločnosť, aby mohli riešiť čisto chlapské záležitosti a "poohovárať" ženy :) Šak nehovor, že ty si občas nevyjdeš s kamoškou, aby ste prebrali nejaké veci "čisto babské".
Aj keby tam náhodou boli nejaké iné baby, no čo. Nemôžeš ho predsa izolovať naveky od všetkých žien. Ale keď máš takéto pochybnosti, tak mu asi nedôveruješ a nie si si istá jeho vernosťou k tebe. Bez vzájomnej dôvery budú vo vzťahu vždy nejaké pochybnosti, upodozrievanie a asi aj v konečnom dôsledku stroskotanie samotného vzťahu.
Ja sa mu nečudujem, že chce byť niekedy aj bez teba - to že ste spolu, neznamená, že má všetkých ludí, ktorých doteraz poznal odsunúť niekam preč. Oni majú určité svoju minulosť, spoločné zážitky a podobne, tak sa bavia svojim spôsobom. Ja mám dosť kamošov a kamošie, čo sú zadaní/é a chodíme spolu ako partia von, na lyžovačky, hocikam, ale BEZ ich partnerov.