prvý bozk

Príspevok v téme: prvý bozk
Anonym :)

Ahojte, v utorok mam stretnutie s jednou babou s ktorou to vyzera, že ak sa nič nepokazí budem chodiť. Mám ale jednu bariéru pred sebou. Mal som pred tým jeden vzťah kde som prosto nemohol prekonať bariéru prvého "francuzáku" a baba ma opustila pretože si myslela že o ňu nejavim záujem .. teraz je to tu zas a nechcem spraviť tú istú chybu. Rozmýšlam na 2 variantami buď jej to vysipem a vysmeje ma ale nie alebo prosto prekonam barieru a pobozkám ju. viem že toto téma tu zakladá veľa ludí ale ja sa obávam toho že to proste nezvládnem a na tej osobe mi dosť záleží tak by som ocenil nejakú rad od skúsenejších :) Ďakujem za skorú odpoveď...

Anonym :)

chlapce-Ty si daj rande s 15-rocnou...a nie s nou...Samozrejme,ze ona Ta vysmeje...

preboha takuto radu nepotrebujem ... si mam vyberat podla veku nie ?

Anonym :)

Aby som ťa uviedol na správnu mieru ešte som nestihol zistiť že ci ho mam rád alebo nie :) nejako to už poriešim snáď ...

angela85

ved si napisal ze nemas rad francuzak, tak jej ho nemusis hned na prvom rande dat
vasnive bozkavanie nemusi byt len vtedy ak jej strcis jazyk do ust
kludne jej mozes dat jemny, trosku dlsi bozk na usta, sa nepoznate, nemate takto medzi sebou ziadne sympatie, ci city, to budete mat len po osobnom stretnuti

Anonym :)

a čo keď ju skoro udusim aj ja ? :-( bože to je trapas :-( ja už neviem čo zo sebou ... normalne už začínam rozmýšlať aj odvolať to stretnutie ...