Henna na vlasy

Príspevok v téme: Henna na vlasy
misheliiiiik

kamośka mi hovorila, že si dala bezfarebnu hennu na vlasy, ktore si predtym farbila na hnedo.. dala si to nejak mesiac po poslendom farbení, tú bezfarebnú, a hovorila, že jej chytila na ryšavo.. ako nie úplne že je ryšavá, ale má ryšavé odlesky.. Je to pravda? má s tym niekto skúsenosť že to spôsobuje odlesky do ryšava? Lebo chcela som túto bezfarebnu začať používať, mám tiež farbené vlasy na hnedo.. posledne farbenie bolo asi 5tyždnov dozadu...len sa bojim lebo nechcem mať ani odlesky ryšavé

nathalia09

jasné,že možeš ju mať dlho na hlave ako chceš-aj ked je z DM.
Ja ju nenechavam odstáť,hned ked ju zalejema pridám ingredien.hned si ju dávam teplú na vlasy.a hned na to mikroten a uterák.

Juchu

ahojte :) Dnes by som si chcela aj ja skusit prvykrat v zivote zafarbit vlasy hennou. Mam tu z DM - viem, ze nie je nic moc... Na nete som citala, ze ked namiesam hennu a chcem do nej este pridat nejake ingrediencie mam ju nechat odstat.
Mozem tu DMkovu povazovat za plnohodnotnu hennu? Cize mozem tam dat ingrediencie a ako dlho to potom nechat odstat?
Tu z DM mozem mat na hlave celu noc? Nie, ze sa rano zobudim plesata... Kedze v navode je, ze ma byt na vlasoch hodinku..

zulah

rysave odlesky by mi nevadili...no ja mam teraz od henny hnedorysave
ale chcela by som tmavsiu hnedu, no ked som si hnedu dala, farba sa mi nezmenila

olivka30

je mozne, ze cierna henna ti spravi tmavsi odtien aky mas alebo aky si zelas, ale zasa henna sa vymyva, takze po dvoch umytiach to bude bledsie. mne henna chyta velmi slabo, ale ja som mala predtym chemicky odfarbene rysave, takze to bude tym. ak mas obavy z ciernej, najprv skus hnedu, ale tym rysavym odleskom pri hnedej sa asi nevyhnes. ale ked mas hnede svoje vlasy a das si bezfarebnu tak tie odlesky by si nemala mat. pri ciernej ti rysave odlesky myslim tiez nehrozia.

zulah

a ked kupim ciernu, nemoze sa stat ze mi to zafarbi az prilis a budem mat cierne vlasy? ja by som nebola ani proti tomu, ale vacsinou mi vsetci hovoria, ze to by sa mi nehodilo, tak chcem najprv skusit hnedu :)

olivka30

ja som sa snazila moje rysave vlasy prefarbit hnedou hennou vela krat ale hneda vobec nechytala. nakoniec som si kupila ciernu a konecne to mam ako tak viac do hneda jak do rysava..pridala som cierny caj a kakao. este zo dva krat dam tu ciernu a bude to snad hnede ako chcem. bezfarebna mi nikdy nezafarbila nijak.

zulah

mam ajja otazku :)
momentalne mam rysavo-hnede vlasy no chcela by som trocha zmenit styl na tmavsiu hnedu az ciernu

planujem skusit caca brun od Lush-u
ale aby som mala cim tmavsi efekt, co mam tam pridat okrem cierneho caju? idem googlit ajja, ale pripadne ak niekto vie aj zo skusenosti, piste

dakujem

zulah

to je individualne
ak chces teda tmave, pridaj si tam latky, vdaka ktorym to mozes ovplyvnit, ale henna je nevyspitatelna

zalej ju ciernym cajom a vygoogli si, ktore prirodne latky podporuju tmavy efekt

ja by som skor vedela pisat o oranzovom-cervenom, takze googlit a googlit..