po akom case vam zmizlo akne po hormonalnej antikoncepcii?

jankaaaaaa

:D urcite nie :D pochybujem ze si tu aj tak niekto bude nick pamatat kto je kto , navyse ked nick nieje registrovany. a ked uz pisala som tu temu o palette farbe pod nickom janka a pytam sa tam na radu takze tvoja teoria nebude pravdiva

mataBB

dobre...co som tym chcela povedat? ze mi to pride ako keby si sa hanbila pytat radu od inych pod nickom jankaaa..to som tym chcela povedat

ale ked tvrdis ze to tak nie je tak ok

jankaaaaaaaa

vobec som nepochopila tvoj prispevok,co si nim akoze chcela povedat. ja tu tiez pisem svoje skusenosti, vedomosti, nazory a otazky co ma zaujimaju,
niesom tu registrovana takze nick stale musim rucne pisat, preto ho mam stale iny, s inym postom pismen, cisel atd.

mataBB

no ved ani ja sa nevolam mata...tak ale pisem vsade rovnakym nickom..neviem,pride mi to odveci tu mat milion nickov..sak co..takto aspon vidiet ze clovek nie je dokonaly a nevie vsetko..aj ja tu prezentujem svoje nazory a skusenosti a vy s nimi nesuhlasite tak co..zabijem sa?

jankaaaaaa

ja tu nikoho preboha nezavadzam :D cim akoze?? asi mam v kazdej teme iny nick, nehadam sa, pisem ze si davam nick ako pride a ke duz nim zacnem pisat do jednej temy tak pokracujem. a pisem ze ani v jednej teme soma si nepouzila moje originalne meno. v skutocnosti sa totizto nevolam ani peta ani janka a boh vie este ake mena som sem davala

mataBB

ano do jednej temy pises jednym nickom a zaroven do druhej druhym..tak sa netvar ze si nevedela svoje originalne meno

no nic...cau jankaaaaaa a nesnaz sa tu zavadzat ludi..cau

jankaaaaaa

ani nie. takmer v kazdej novej teme zalozenej mam iny nick, mozno ze v kazdom okruhu tem - (co su na vyber vlavo) mam iny nick., fakt neviem, menim ako pride, co ma napadne

mataBB

boze to co som napisala miesto nicku

ja viem preco..pretoze by si nedopustila aby jankaaaaa (ktora tu rada poucuje kazdeho) by potrebovala nejaku radu od inych ludi..nedaj boze