ach tie vztahy

Príspevok v téme: ach tie vztahy
velmiismutna

Tuto temu chcem zalozit preto, lebo urcite je medzi vami vela takych co su nestastni ci uz rozchodom, stratou kamarata a pod. Podme si tu napisat kto sa ako sklamal. Dufam, ze ma za tuto temu nebudete odsudzovat, ale ked clovek najde niekoho co ma podobny problem a porozprava sa s nim pomoze mu to aspon trochu...
Ja nechcem zacat prva, lebo aj tak si myslim, ze ma tu nikto nepochopi, ale mozno tu zazil niekto nieco podobne...A navyse obbcas cloveku pomoze aj ked sa len vyrozprava zo svojho trapenia. Tak cakam, a verim, ze tu aspon niekto prispeje tym co ho trapi..

blad

Je tu aj niekto s opacnou skusenostou ze on alebo ona opustili partnera ako ste to prezili trapilo vas to alebo ake mate skusenosti?

velmiismutna

No tak aj ja pridam svoje trapenie...Mala som priatela chodili sme spolu 5 mesiacov, velmi som ho lubila, dal mi kopacky...Byvame od seba daleko a tak sme sa za 7 mesiacov od rozchodu stretli 4 krat. Ale nebol den aby mi nezavolal, a aspon 2 hodiny sme sa rozpravali, mohla som mu povedat vsetko bol mi oporou. Nadalej aj celych 7 mesiacov po rozchode ma volal milacik, pusinky mi posielal, kazdy den okrem volania sme si aj hodiny pisali. Samozrejme ze sladke snicky a dobru nocku mi zazelal vzdy...A ja som akosi podvedome verila, ze ked sa tak ku mne sprava (on volal vzdy mne, on bol ten co nase kamaratstvo udrziaval, aj mi prezvanal atd), ze sa ku mne vrati. Ked som niekomu vravela ake mam kamaratsvo s byvalym, kazdy nechapal, ze to ako keby sme spolu chodili, ze to by ziadny chalan tolko netelefonoval len tak ziadnej babe...vzdy mi vo vsetkom pomahal, a ja som ani nemala cas sa od neho odlubit, ba zamilovala som sa do neho...Mozno si pomyslite, ze chore zamilovat sa do niekoho s kym som pocas rozchodu bola 4 krat, ano bolo to 4 krat, ale ked denno denne niekoho pocuvate 2 hodiny a je k vam taky mily to sa neda nelubit ho. A teraz to hrozne...Pred par dnami mi povedal ze sa namotal na jednu babu, z toho som ostala hotova :-(. Nadalej sa snazil, aby sme boli kamarati, aj ked som mu z hnevu povedala vazne hnusne veci, a aj to ako mi ublizil a pod.A on len, ze on ma ma rad a chce aby sme aj napriek tomu ostali kamarati. Ked som mu uz ozaj pisala nech mi uz da pokoj, nech mi uz viac nepise a stale sa nedal odpit tak som mu napisala, ze ho milujem a ze trpim, a ze preto bude lepsie ked uplne prerusime kontakt...Na co povedal, ze nevie co ma nato povedat, ze ho to mrzi ze mi ublizil, a ze ked si myslim ze to tak bude lepsie ze to bude tolerovat...A tak som po roku prisla o niekoho kto mi bol cely rok najvacsou radostou, vzdy som sa tak tesila kazdy den na pisanie a volanie s nim. Som uplne na dne...Citim sa ako nieco otrasne...Ja som ho poznala rok a s tou babou si pise 3 tyzdne a je z nej hotovy...Ja viem, ze si pomyslite, ze som nejaka pubertiacka, ale mam 25 rokov a aj on...:-(((, ach

veronikaBL

Tak ja som chodila s chalanom 3 roky.pred 2 mesiacmi sme sa rozisli v zlom.napisal mi ze som tlsta p..a a ze bol so mnou iba kvoli tomu,ze chcel ist v lete na dovolenku.zmenila som si cislo.neozyval sa mi nijak.az minuly piatok prisiel ma cakat pred barak na parkovisko.ja som za nim neisla.a vcera mi napisal na FB ze ma kasle a podobne zle veci a zistila som ze si tam pise s byvalu a ze sa pravdepodobne stretavaju.asi mi pukne srdce.neviem preco to muselo vsetko takto dopadnut.chcem zomret.citim sa hrozne

Maca23

Pridávam sa. Ale ja si za svoju hlúposť a nezodpovednosť môžem sama. Zamilovala som sa, do človeka, do ktorého sa zamilovať nesmie, ktorý mi nepatrí. A aj napriek všetkému čo o ňom viem milujem ho. Snažím sa prestať, zabudnúť, venovať sa tomu čo mi je prioritou ale mám slabú vôľu. Nikdy som ľudom neubližovala a teraz ubližujem. Síce tý m trpím ale zároveň nedokážem prestať.