Myslíte si že bude koniec sveta ?

Príspevok v téme: Myslíte si že bude koniec sveta ?
Pyrana206

doteraz som si navrávala že to je len ďalší z tých bludných proroctiev, ale zemetrasenie v japonsku vychýlilo zemskú os o 10 cm - tak ako sa očakávalo podľa proroctiev dokonca aj podľa vedcov,
začínam si trochu myslieť že čo ak na tom niečo bude? čo si myslíte vy? len mi prosím nepíšte že nie som normálna keď tomu verím, len ma zaujíma názor ostatných

Dharma

Ludia moji zlatí .. v prvom rade si treba uvedomit akú velku silu maju ludske myslienky a tým, že sa vsetci budeme bát a vytvarat katastrofické scenáre s tym nikomu nemozeme, skor len nahráme do karát tým , ktorí chcú evidentne širit strach vsetkymi moznymi sposobmi. Treba zacat najskor od seba, zmenit sa aspon trosku k lepsiemu a zacat sa k tomuto násmu krasnemu svetu spravat zodpovedne a s laskou a respektom. A koniec sveta nebude...zaciatok mozno.. :) Závisí to jedine od nás

Lilian1306

Zdravím,myslím si že koniec sveta určite nebude...,Predsalen Boh stvoril Zem..,ako každý normálny človek vie ...,Načo by ju tvoril keby mala zaniknúť?Ale určite raz koniec sveta bude ale nie takým spôsobom ako je napríklad meteorit,zrážka s mesiacom.Spôsobujeme to my... ,ľudia sa zabíjajú,kradnú,ničia svoje životné prostredie...,Toto by si mal každý uvedomiť.,..Dúfam že mám pravdu..

renushik

no tak, keby žijem v Pompejach, tak ano snažim sa zachraniť, a pojdem kdesi het lepšie, ale keby mal ten svet zaniknúť, tak si zabukujem letenku na planetu B612? :D Myslím, že to je taká vec, ktorú ovplyvniť nemôžem vobec, takže sa tým nezaoberám nejak :D

arman

Ano renushik, ale na druhu stranu, ked byvas v Pompejach, a z nejakeho dovodu zistis, ze zajtra ide vybuchnut sopka, a ostatni to vidiet nechcu, tak asi nebudes s nimi bezstarostne travit cas v meste, ale budes zit vzhladom na skutocnost, ktoru ocakavas. Napriklad sa prestahujes.
Aj ked, v tomto pripade nieje velmi kam. :-)

renushik

konce sveta tu riešite a robiť nemá kto! :D keď už by mal aj nejaký koniec sveta prísť tak to neovplyvníme, iba čo fakt slabí jedinci to neunesú a môžu sa zasamovraždiť alebo čo :D... čo má prísť, to príde, a ako povedal Gandalf v Pánovi Prsteňov (áno dávali to na Mrkvíze): "... Rozhodovať môžme iba o tom, ako si budeme počínať v čase , ktorý nám bol daný".

winki

Evolúcia je o vývoji, každý premnožený a plno vyvinutý jedinenec časom speje k svojmu zániku a na jeho miesto prichádza evolučne lepšie prispôsobivý a adaptovanejší jedinec. Nič s tým nikto neurobí...no tento evolučný príbeh si krátime mi sami svojím správaním ničíme sami seba oveľa oveľa skôr ako by to urobila príroda.