Myslíte si že bude koniec sveta ?

Príspevok v téme: Myslíte si že bude koniec sveta ?
Pyrana206

doteraz som si navrávala že to je len ďalší z tých bludných proroctiev, ale zemetrasenie v japonsku vychýlilo zemskú os o 10 cm - tak ako sa očakávalo podľa proroctiev dokonca aj podľa vedcov,
začínam si trochu myslieť že čo ak na tom niečo bude? čo si myslíte vy? len mi prosím nepíšte že nie som normálna keď tomu verím, len ma zaujíma názor ostatných

0vecka

jj som sa pomylil... ale teraz si zober ze jeden blok na SK ma vykon viac ako 1 GW.... takze s jednou jadrovou elektrarnou a par antenami by sa dal znicit cely svet.... - komicke podla mna

lost

Toto je koniec sveta:

spravy.pravda.sk

Nevedel som Slovensko odobera elektrinu az z dalekeho japonska :)

Este benzin a teple rozky musia zdraziet. Povedal by som ze aj poezmky a nehnutelnosti, lebo je riziko ze sa sem nahrnie milion japoncov. Taz zdrazme vsetko o 100-200% nech zotrocime ludstvo.

Tento system je skaza ludstva, "koniec sveta takeho akeho ho pozname"

0vecka, ale to nie je 1MW ale 1GW (ale ktovie co je na tom pravdy)
Tiez sa mi to zda nemozne, ale vela veci bolo uz "nemoznych" a nemuseli sposobit zemetrasenie priamo, mohli ho len posilnit, alebo co ja viem co :)

Ale pokial si tieto konspiracne teorie hlupost (a SKUTOCNE nerealne) tak to znamena daleko lepsie + a + a + pre ludi (podla mna aj zdraveho "konspiracneho" fanusika)

0vecka

lol toto je uz fakt supa.... osobne mi to pride dost komicke ze par antenami s vykonom 1MW-podla losta dokazu sposobit zemetrasenie.... 1MW neni zase az vela.... zato rozvibrovat zem a na taku vzdialenost.... nieze by to bolo nemozne ale to je taka technologia ze az..... odletiet na mars oproti tomuto by bola malina....

blink_182

Zoberte si to takto... Američanov je pomerne málo, napríklad oproti Číne. Ale hrabú sa asi všade. Majú celú severnú a južnú ameriku... myslím že to je dosť veľké územie takže zaberanie pôdy aj na iných kontinentoch im určite netreba. A aj tak ohrozujú iné štáty... myslím že nie len štáty ale aj celú zemeguľu. Ak by boli naozaj taký hlúpy že by HAARP použili tak by som si o nich naozaj pomyslela že to v hlave nemajú v poriadku. Zem nie je hračka. Odklonila sa od svojej osi, ostrovy sa posúvajú, v zemi vznikajú praskliny, zemské dosky do seba narážajú... ak to takto pôjde ďalej tak už by som sa koncu sveta ani moc nečudovala pretože ľudstvo sa postupne vyhubí samo. A asi aj bude platiť veta že "živí budú závidieť mŕtvym". Nechcem byť pesimistka. Rada by som mala pokojnú budúcnosť ale ľudia už nevedia čo by od "radosti" urobili.

lost

tak haarps stoji len 30-50 milionov dolarov som niekde cital :)
cize aj keby to niekto znicil, nebol by problem ho postavit znova :D

lost

blink_182, co z toho maju?

Drzia ludi v strachu, a hlavne:
drzia singularitu intelektu ludi daleko od realizacie, resp. inymi slovami:
nechcu aby ludia upustili od ekonomickeho otroctva..

neviem ci to bol HAARP,ale ten je uz nejaky ten rok znamy.

ale rozhodne sa da povedat ze ludia su nevyspytatelny, resp. dokazu robit cokolvek aby dosiahli svoj ciel, ci nie? :)

prasacia chripka je jedna nedavna ukazka..
a rozne ine, ktovie ci nie aj samotne 9/11 alebo vojny pre ropu atd atd, ekonomicke bubliny atd atd..

proste historia sa opakuje, len vzdy inou formou, podla mna...

ale ci to bol alebo nebol HAARP v tomto pripade, zistime podla mna mozno v roku 2100 v knihaj dejepisu, ak este nejake knihy zostanu :)
tym myslim, ked to nebude v knihach, mozno to bude napisane v jaskyniach :D

mataBB

kde beriete tu istotu, ze to tak je? preboha ludia sa spamatajte..si precitate jeden bulvarny clanok a uz niekoho obvinujete? je to smiesne a detinske...

blink_182

www.cez-okno.net

Ten článok je napísaný začiatkom roka 2010. Už vtedy vedeli čo môže dokázať. Bola to len otázka času kedy ho američania použijú. Naozaj nerozumiem tým ľuďom čo za tým všetkým sú. Zabijú tisíce ľudí a čo z toho majú? Bodaj by sa aj im niečo stalo! To už nie sú ľudia keď niečo takéto dovolia... A už vôbec nerozumiem tomu že ešte nikto nezničil HAARP aj keď je to také nebezpečné.

GorillaZ

U proroctvach ide o to ci tomu verime alebo nie, dnesny trend je taky ze ludia uz nicomu neveria takze jasne ze vacsina z vas hovori ze su tie proroctva somarina.
Lenze, ak by ste si niektore presly, zisitli by ste ze ony sa fakt splnili !!
Moj postoj je k veci stale odmerany, pretoze som skeptik a nechcem aby skoncil svet tak skoro ale ked sa pozriem na to Japonsko .. bojim sa aby sa to nezopakovalo niekde inde. Ci uz USA je tym zloduchom alebo nie, to co sa deje my pripada ako zo zleho sna.