Myslíte si že bude koniec sveta ?

Príspevok v téme: Myslíte si že bude koniec sveta ?
Pyrana206

doteraz som si navrávala že to je len ďalší z tých bludných proroctiev, ale zemetrasenie v japonsku vychýlilo zemskú os o 10 cm - tak ako sa očakávalo podľa proroctiev dokonca aj podľa vedcov,
začínam si trochu myslieť že čo ak na tom niečo bude? čo si myslíte vy? len mi prosím nepíšte že nie som normálna keď tomu verím, len ma zaujíma názor ostatných

xy:)

tych proroctiev uz bolo tolko, ze keby sa malo kazde splnit, tak neviem kde by sme uz boli, asi by sme uz ani neboli.. zemetrasenia boli a budu a boli dokonca aj horsie, tak neviem, preco akurat toto by malo znamenat koniec sveta.

lost

Ale nie len USA maju ten HAARP (tie antenky, co udajne strielaju 1GW energie do (niekam hore, nejakej -sfery) ale aj Rusi (SURA), Cina (CRIRP), Norsko (EISCAT), India (MST)
Ale ktovie aky maju vykon, mozno mensi a mozno nie... (predstavte si co by to sposobilo ak by svoje sily spojili :D )

1 000 000 000 W energie...
udajne staci 30W na zistenie lozisk ropy, co potom moze spravit miliarda? :)

anita2222

Homo sapiens je mysliaci tvor!Tak teda ja vôbec nevidím problém v tom ak človek nad niečím rozmýšľa,práve naopak:že človek už nerozmýšľa,totiž jeho myšlieny ovplyvnil jediný fenomén:honba za peniazmi!!!Keby rozmýšľal, všeličo by sa dalo ešte zmeniť a zachrániť!Ale takto skutočne dôjde k zániku ľudstva,takže kto ešte vie, tak prosím nech len rozmýšľa...

leilai

dokelu ale to video ma logiku! vobec si neviem predstavit, ze by si toto niekto vykonstruoval len tak z brucha. a uz sme tolko toho poculi, co vsetko zle ide z usa, ze ma uz nic neprekvapuje.

jajka001_

prorok x, ked bude koniec sveta, tak vsetci títo co prorokujú koniec sveta - uz niekolko tisíc rokov - tak povedia, hrdo, vidíte? my sme to vraveli! a BUM vsetci zomru. ak to stihnu povedat
a ked nepride, tak su to vsetko len prazdne kecy
si uvedom, cim sa to zaoberas.

bbbr

sorky, nedoplnil som dolezity fakt, to zemetrasenie a tsunami v Indickom oceane bolo v roku 2004. A este dodam, ze co pozeram zoznam najhorsich zemetraseni tak si myslim, ze bolo uz aj horsie. My ludia sa vsak stale musime niecoho bat, vymyslat si ze vtedy a vtedy pride koniec sveta, aby sme sa proste niecoho kolektivne bali. A lutujem vecsinu ateistov (aspon, ktorych ja poznam, cest vynimkam), ktori sa chvalia ako v nic neveria, ale verte mi, 100% z nich sialene veri v rozne konspiracne teorie a staci ze sa nieco objavi na internete (ze toto japonske zemetrasenie vyvolali vedci nejakym ionovym ziarenim) a uz tomu hned veria. Ale odbocil som od temy, podstatne je, ze koniec sveta pride, ked o tom nebudeme vobec tusit. Neviem preco mam taky pocit, ze pride za mojho zivota, ale zaroven mam pocit, ze urcite nie teraz=) prajem prijemny vecer;)

bbbr

Pyrana206: Skus byt konkretnejsia, o akych vedcov a prorokov ide. Pretoze ja uz asi rok intenzivne patram po vsetkom co sa tyka tych proroctiev o koncoch sveta, a nic o vychyleni zemskej osi som nenasiel. Nasiel som toho vela o prepolovani zemskych polov, lenze to "prorokuju" iba "proroci", vedci tvrdia, ze raz sa to asi stane, ale urcite nie v dohladnom case, a urcite sa to nestihne do roku 2012. Skusim tu hodit link na nejake tie vedecke clanky, v ktorych su vsetky "proroctva" o roku 2012 nadherne vyvratene. Druhu stranu predstavuju len nejaky samozvani proroci a konspiratori, ktori nieco vraj niekde asi snad poculi, nieco sa niekde pisalo, a ze vraj nejaky mayova si prestali pisat kalendar, co uz aj sam potomok ich kmena vyvratil, ze oni ani v koniec sveta neverili, len pre nich po nejakom case koncil cyklus zivota. Takze tak. Koniec sveta moze nastat aj zajtra, rovnako ako aj o 40 rokov, ja v neho verim dokonca skor z nabozenskeho hladiska, ale odmietam rozpravky o slnku, ktore nas vraj pohlti, o nejakej mystickej planete a podobne. Mimochodom, kazde zemetrasenie, aj to na Haiti, aj to nedavno v Chile pohne zemskou osou. A to uz nehovorim o Zemetraseni v Indickom oceane, ktore ak by (skusim tiez najst zdroj, kde som to cital) takmer vychylilo Zem z obeznej drahy!!! takze Pyrana206, zachovaj pokoj, koniec sveta pride v case, o ktorom nebudeme mat ani tusenia;)