Myslíte si že bude koniec sveta ?

Príspevok v téme: Myslíte si že bude koniec sveta ?
Pyrana206

doteraz som si navrávala že to je len ďalší z tých bludných proroctiev, ale zemetrasenie v japonsku vychýlilo zemskú os o 10 cm - tak ako sa očakávalo podľa proroctiev dokonca aj podľa vedcov,
začínam si trochu myslieť že čo ak na tom niečo bude? čo si myslíte vy? len mi prosím nepíšte že nie som normálna keď tomu verím, len ma zaujíma názor ostatných

mataBB

uz druha veta je dost podozriva...ci kolkata to je...a to ta-ked tvrdi ze mu to povedala japonska TAJNA policia...ano tajna policia urcite kazdemu hovori taketo info a on to este aj da do tv

Pyrana206

UPLNE ZLE SOM TO NAPISALA TERAZ KED SOM SI TO POZRLA CELE
podla toho videa to sposobili americania, takymi strojmi ktoré sluzia na vyhladavanie lozisk ropy

Pyrana206

podľa linku čo sem hodil gabo22 si vlastne japonci to zemetrasenie sposobili sami, ešte to nemám dokukané ale celkom zaujímavá teória

Pyrana206

janka24: tak to si čítala zle
lebo tieto info davali v každých správach ktoré to celé sledovali - respektive ešte stále celu udalost sleduju a nemyslím topky,sk kde sa dá poinformovať akurát o tom kto pribral a kto si dal spraviť nos :D
toto bolo v Jap. najhoršie zemetrasenie za tých 1000 rokov a povedala si to uplne opacne praveze to zemetrasenie sposobilo tie vlny ;)

mataBB

pyrana netreba sa spoliehat na kazdy clanok...90% ludi produkujucich tieto clanky o tom vedia jedno velke H...niektore clanky popisane na portaloch televizii su uplne na smiech...typu ten povedal to a ten povedal to...a potom z toho vznikne nieco uplne ine

citaj si odborne zahranicne clanky ked uz