Ako napraviť vzťah...dá sa to ešte vôbec?

Príspevok v téme: Ako napraviť vzťah...dá sa to ešte vôbec?
Sisa22

Som s priateľom pár mesiacov a náš vzťah je na dosť mŕtvom bode, povedala by som dokonca, že to vyzerá ako pred rozchodom. On mi povedal, že ma má rád a že som úžasná žena, ale mám pocit, že už si ma neváži tak ako by mal. Keď sme sa stretli bol veľmi zraniteľný a tým ma dostal, chcel moju lásku a ja som mu ju dala. Až príliš som sa mu rozdala, starala sa o neho, vie že ma má istú, vie, že vždy na neho počkám, že sa vždy bude môcť ku mne vrátiť a začína sa na ňom prejavovať, že si potrebuje dokazovať, že je chlap inde. Netvrdím, že ma podvádza, teda aspoň zatiaľ. Ani neviem, kedy nastal ten prechod od toho ako ma potreboval k tomu, že už to tak nie je. Ja ho ľúbim a skvele si sedíme vo všetkom až na to, že by som rada opäť vzbudila to, čo sme mali na začiatku, neviem ako a či sa to dá ešte vôbec napraviť. A hrať hry na neho zas nechcem, on to vie dosť dobre prekuknúť. Viem, že mu na mne stále záleží, ale už sa pri mne o nič nesnaží a teraz sa stále snažím ja a myslím, že tým to ešte zhoršujem.

5.5 elsa

no na rovinu sa s ňou porozprávaj,ale je to aj jasné keď s tebou nespáva nemá milenca? otvorene sa s ňou porozprávaj čo si ona o tom vašom vzťahu myslí a ako chce pokračovať ďalej,"snažíš sa jej dokázať že je pre teba jediná" to čo znamená niekedy si ju podviedol?,lebo ak áno tak to sa potom nečuduj,to už dobré nebude robí potom to čo si jej robil ty

slsosmsnnsk

Zdravim .Mam velky problem vo velkom vztahu a neviem ako to riesit.S parterkou sme spolu uz 9 rokov.Mame spolu syna a posledny rok je ako za trest ci pre mna ci pre nu.Ona vypisuje s roznymi muzmi a chodi na schodzky s nimi.Ja chodim do prace a domov snazim sa nestretavat s nikym aby som jej dokazal ze je iba ona jedina pre mna.Ked jej spravim prekvapenie tak my povie dakujem a nic.Uz ani nespavame spolu a to dost dlhy cas.Mne ako muzovi to chyba a neviem ako je to s jej strany ci tuzi po inom alebo co.Chcem to obnovit no ako keby mi to nedovolila a ja som potom nervozni s toho ona tiez a dost si ublizujeme.Poradte my ako to mam spravit alebo to mam ukoncit.? Ako jej mam dokazat ze ju naozaj milujem a ze chcem aj ja trosku lasky od nej.prosim pomozte my

Anonymm

Mál som priatelku. Boli sme spolu 2 mesiace. Zo začiatku bolo všetko super, chodili sme spolu von, ale po mesiaci sa všetko zmenilo. Prestala mať na mna čas, keď som chcel aby prišla ku mne, tak mi tvrdila, že nemôže, lebo sa nechce hadať zo svojou mamou. Mám 20 rokov, ona 21. Ja som to až tak moc neriešil. Keď mohla, tak ku mne prišla, ale teraz cez víkend (15.11-16.11. 2014) sme mali isť ku mne na barak. Lenže potom mi povedala, že jej volala krsna, aby prišla k nej oslaviť narodeniny. (13.11 mala narodeniny) V sobotu mi volala, všetko bolo O.K, povedala že mi večer zavolá. No neozvala sa ani v nedelu. V pondelok v práci sa somnou absolutne nerozprávala. Ani jedno slovo nepovedala. V ten den pondelok mi napisala, že sa chce somnou rozísť, lebo už mi nechce ubližovať. (Nechodili sme často spolu von) Nechápal som prečo by mi ubližovala. Nevadilo mi, že sme posledný čas spolu vobec nechodili von. Ja som sa strašne nahneval a napisal som jej, že \"nechcem ťa nikdy vidieť, ani o tebe počuť\" (pisali to za mna nervy) V ten den som písal jej sestre, že sa somnou rozišla, či si nahodou nenašla iného. Nevedel som čo si mam o tom myslieť. Napisala, že nemá, že ona neni taká. A ešte mi napisala, že sa udobrýme. Ja som jej na to napisal, že nie, že už nemám o nu zaujem (znova za mna pisali nervy. Bol som v šoku. Neuvedomoval som si, čo sa deje) Asi jej to sestra ukazala čo som napisal a nebaví sa somnou. Neodpisuje mi, v práci sa na mna ani nepozre, vždy ked idem okolo nej tak otoči hlavu do boku, alebo sa pozera do Zeme.. Strašne moc ju milujem a chcel by som to všetko napraviť, vysvetliť jej jak moc ju milujem. Poraď te mi čo by som mal spraviť. Ona mi napisala, že ma tiež horne moc miluje. Ale asi sa bojí. Mysli si, že by som ju počase poslal do haja, ked sme spolu nechodili von. POMOZTE MI. SOM STRASNE NA DNE..

Agnes998

No skusit to napravit mozes, ale musis pocitat s tym, ze mozno uz nikdy nebude mat zaujem. Aspon to skus a uvidis. A potom sa obaja ukludnite a pracujte na vztahu, lebo takto sa zit neda.

Nicolas

Tak teraz co mam robit ? Mam sa pokusit to napravit ? mam sa s nou pokusit porozpravat ? alebo mam nanu zabudnut ?(lenze to je najhorsie ze neviem na nu zabudnut.pretoze chodime do rovnakej skoly.)PORADTE MI.Mal som uz aj samovrazedne sklony.

winki

A tiež sa prestante srdcervúco orientovať na jednu osobu...áno milujete ho/ju, ale nie je prvá ani posledná. Sami prežijete a po rozhode spoznáte iné možnosti a hlavne samých seba. Každý rozchod človeka posilní a dá mu nové možnosti.

winki

Dnešné vzťahy mi prúdu trošku dosť divné. Voľakedy to bolo založené na úcte k tomu druhému a dnes? Samé hádky, osočovanie, špehovanie, vydieranie. Na čo to je dobre? Uvedomte si jednu vec do vzťahu vstupujú dvaja ľudia, ktorí nie sú totožní. Každý má isté potreby, záľuby, rodinu, kamarátov. Vo vzťahu sa treba naučiť fungovať obojstranne. Rešpektovať osobnosť toho druhého, ale na druhej strane nenehať sa manipulovať. Veľmi veľa dievčat sa moc zaoberá blbý otázkami....načo? Nehajte to plynúť, uvolnite sa a budte štastné za každú dobrú chvíľu.

Nicolas

Chcem sa opytat na radu.Je jedno dievca s ktorou som chodil 3-4 krat a 3-4 krat sme sa rozisli.Lenze teraz to malo byt po 5 krat.Lenze som napisal list ktory som vobec pisat nemal.A teraz ma uz nenavidi.Ako to mam napravit ? Co mam urobit aby sa to zmenilo na lepsie ?Som uplne zufali uz.

tiiiii

mam trojrocny vztah posledny rok to medzi nami dost skripe :( ....... hadku vyvolavam aj dakedy sama.. hlavne posledna hadka bola pre nas dost vazdna kde sme sa skoro rozisli ... ale dali sme si este poslednu sancu... ale neni to ako pred tym .... ja viem ze nemozem cakat ze hned nam to bude klapat .....ale celkovo ide o to ze mne povie do oci, ze ma milujem a ked sme spol tak citim ze ma ma rad ..... ale cudzej osobe povie ze je vztah taky cudny..... ze ma zmiesane pocity a ze nevie ci este neco ku mne citi.......... tak isto je aj problem ze sme spolu malo lebo on pracuje a ja studujem tak je to komplikovane....... ja ho milujem ale fakt neviem co si mam mysliet