Zihlava, liek nas kazdodenny

Príspevok v téme: Zihlava, liek nas kazdodenny
Deria

Vieme, ze zihlava ma vela pozitivnych ucinkov. Chcem vam opisat moju skusenost, lebo dufam, ze tym niekomu mozem pomoct.
Moja mama trpela roky na neprekrvenie. Napriek liekom mavala bolesti noh, niekedy par dni vobec nespala a tak sa to niekedy vystupnovalo, ze sme skoncili na pohotovosti. Vycitala som z knihy od Marie Treben, ako sa aj tu da pomoct so zihlavou. Neuveritelne ale fungovalo to hned! Treba natrhat zihlavu ale dolezite je aj s korenmi! Poumyvat ju od hliny a dat do vedra so studenou vodou. Nechat celu noc vyluhovat. Na druhy den to treba cele ako je preliat do hrnca a nechat na horuco zohriat ale nevarit! Odstavit a nechat iba tolko vychladnut, aby sme v nej vydrzali kupel noh. Kupel staci 20 min. Neuveritelne, ako sa mame ulavilo, uz pocas kupela citila ucinok.
Zihlavy treba dat takmer plne vedro, aby jej bolo dost. Je to trochu pracne, chodili sme so sestrou kazdy treti den na zihlavu, poda bola casto sucha, nedarilo sa nam vzdy odtrhnut aj s korenom ale stalo to za to, mame ustupovali bolesti, bola cela stastna a my tiez. Lenze prisla zima, zihlavy nebolo dost (aj ked sme nasusili, nestacilo to)a mamine problemy sa vratili, znova bolesti. Nastastie som sa dostala pomocou jednej znamej k doplnkovej vyzive, ktora mame takisto super pomohla. Okrem toho, bolo to pohodlnejsie. Doktor sa nestacil cudovat, ako sa mamin zdravotny stav rapidne zlepsil. Dokonca natolko, ze sme mohli vysadit lieky.

orol

Obeh krvi atd - je dobre vymocit pred spanim nohy v znesitelnej teplej vode s pridanim soli ( jedla, karlovarska atd )
-resp. roznych vhodnych bylin, napr. rozmarin atd...( urobit odvar a naliat do vody - vymocit nohy )
-rozmarin ( odvar ) ale len v malom mnozstve uzivany mozes aj pit

tttt34

Tiez by ma zaujimalo ako casto treba robit tie kupele. Alebo ako casto sa to vobec moze robit. Vie niekto poradit ?