Och tie vlasy..

Príspevok v téme: Och tie vlasy..
el nino

ahojte, uz neviem ako si s nimi dat rady...neustale suche, lamavajuce sa...stale ta ista dlzka, farbila som si ano ...na cierno, ano viem ze to bola blbost, ted uz je tomu dva mesiace co nefarbim, nezehlim nefenujem...ty kks...uz fakt neviem co mam s nimi robit...zabaly ani prirodne nic nezabera...strihat sa nemozem a ani nechcem....kratke ucesy u mna nehrozia(uska) atd...a k tomu ich mam rieducke a podla kadernicky vlas je velmi tenky...neviem, mozno je problem to ze si ich kazdy den umyvam, ale predstava ze by som isla do prace, alebo niekde s vlasmi neumytimi aspon kazdy den...teda nevonavuckymi a blbymi...to asi nie....neviem ...poradi mi niekto?? :/

igor951

ja som bral koloidne mineraly a tinkturu s pupenou,moja priatelka mala z vypadavanim a kvalitou vlasou velke problemy,ona mi nasadila tie mineraly,treba ich tak 3x do roka nasadit a je po probleme,mozete si ich zadovazit na t.c. 0911987564

jaja_jaja

Každodenným úmývaním to nebude, ale :

Minerály, bez ktorých prídete o vlasy

Nová farba, trendy zostrih, skvelý lesk, to na hlave skrátka musí byť za každého počasia. Môžete ale robiť čokoľvek, keď svojim vlasom nedodáte potrebné živiny, rýchlejšie ako novú farbu budete hľadať obstojnú parochňu. O vlasy sa treba starať od končekov až po korienky a to pekne z vnútra.

xeniaX

To musis mat kazdy den "vonavucke" vlasy? Problemy takehoto typu si urcite vyzaduje obmedzit umyvanie vlasov aspon kazdy den. Este by ma zaujimalo ake sampony pouzivas? Urcite vsak neodporucam Syoss a podobne blbosti. Mojej sestre pomohli aj tebletky na vlasy a nechty- Bioscalin. Skus nejaky vyzivny sampon z lekarne a mozno sa to nejako zlepsi...

misheliiiiik

ja som natom presne tak isto :( stale tá istá dĺžka :(.. a túžim po dlhých vlasoch, aj sa podstrihujem, ako rastú mi, vidim to, ale neskutocne pomaly :((