predstieranie

liviaX

Ako môžeš predstierať orgazmus,bože,veď keď mi začne lýzať jaskyňku,tak sa celá chvejem,keď to lokalizuje na klitoris a zasunie prstíky,tak orgazmus príde za chvílu sám a ja sa skrucam,trasiem,bože veď to je niečo užastné. Keď som uplne na vrchole tak skoro zamdlievam,vtedy trošku spomalí,otočí sa a ja mu ustami masírujem penis,uplne ho postavím,navlečiem kondom,natriem trošku dráždivého lubrikantu,pritom on ma stále pomali prstuje a lýže klitoris! často som tak rozladená,že ani neviem,kedy som mu kondom nasunula. Potom mi ho zasunie a to už šaliem,bože má ho dosť velký a to trenie,to ma uplne privádza až k zamdleniu. Vystriedame niekolko polôh a vyvrcholím,vtedy som uplne hotová. On vystrekne trošku neskôr. Potom mu dám dolu prezervatív a pooblizujem penis a ešte ho v puse dorobím a vysajem! On sa otočí a jemne mi lýže klitoris a prštekuje ma. Často ma to tak vzruší,že ma ešte raz spraví na klitorise! Je to bohovské a potom spím ako zabitá!!! Neviem ako by som toto mohla hrať...veď to sa nedá!!!! Bože! OPICAAA

natika045

Jediné čo ja neviem to je predstieranie orgazmu , ja nechápem ako to vy robíte? To sa nedá :D Alebo aj keď tak nemáte výčitky že váš priatel sa teší a vy si v sebe hovoríte ,,no keby ty vieš že ja som len predstierela.." ja by som to nevedela :) a ani lásku predstieraŤ .....

eklhaft

Ak nemozes dosiahnut vaginalny orgazmus ,skus klitorialny, hlavne partnera neklam ,ale ked mu to aj teraz povies ,tak to este len dojde k sklamaniu. Ked mate radi sex obaja ,tak nevidim ziadnu prekazku aj bez toho orgazmu , ved samotna suloz je prijemna ,no a ze nebude mat ten pocit ,ze Ta neuspokojil..........no tak ked to nejde...... Nejsi jedina....

erikahba

ja som to tiež na začiatku robila prave kvoli tomu aby som frajer necitil neschopne.Ale myslim,ze tadial cesta nevedie.Tym ze mu klames mu nedas moznost aby sa zlepsil a zistil co mas rada a tym padom ukracas sama seba.zo sexu musia mat potesenie obaja,vtedy je to dobry sex podla mna:)