Ako by ste reagovali, keby vasej priatelke sa robi plešina?

liv99

z antikoncepcie mozu vlasy padat a vyrazne zrednut!!! ak ma dojem, ze je to z nej, mala by vysadit, lebo ak je to dlhodoby trend, vlasky uz nemusia nikdy dorast!
skus posurfovat po tejto stranke, najdes tam vela uzitocnych info - www.vicevlasu.cz

plesaty

Padajú jej ale este nevie pricinu, tvrdi ze je to asi z antikoncepcie ktoru uz dlho uziva ale nie je si ista.Chcel by som jej pomoct ale neviem ako.

doubledog

ak by to mala niekde zozadu hlavy, zeby to nevidela, tak jej o tom poviem
a ak by o tom vedela,tak by som nerobil nic, ved ona by to riesila, ak by jej to vadilo

smajliQa

ak o tom vie, a je chora, navrhni jej riesenie takeee,, ze bud nastrelenie vlaskov, alebo teda ak je to uz vazne.. ze je to na vrchu hlavy, a je to vidno viacej, tak parochnu.... toto je neprijemne, kedze je to vidno, ale predstav si ze by mala napriklad rakovinu prsnika, a prisla by o prisa.. to je o dost horsie. toto sa da riesit... je to neprijemne, ale verim ze to prekonate :) drzim palce

liv99

pytas sa preto, lebo nevies, ci jej to mas povedat a mas o nu strach?
a kde sa jej robi? ma tmave alebo svetle vlasy? robi sa jej take male koliesko, alebo sa jej rozsiruje cesticka?
zeny mavaju tzv "zensku plesinu" co vyzera ako siroka cesticka. ak ma male koliesko hocikde na hlave znaci to o autoimunom ochoreni a to by mala vyhladat doktora. ale moja vlastna skusenost je, ze slovenski doktori su v tejto problematike uplne strateni...

majanova

no vies, neviem ci si chalan ktory chodi z babou a tej rednu vlasy, ale ak ano, tak je to strasne trapna otazka. lebo nehnevaj sa, ona chudinka tym urcite tiez trpi a mozno je to skvely clovek a ty miesto toho, aby si sa nad to povzniesol riesis, ci s nou mas alebo nemas chodit? myslim, ze by sa s tebou mala rozist skor ona, takeho chlapa by som nechcela ani den. clovek potrebuje pri sebe oporu a ozajstneho druha, nie taky emocionalne nezrely cvancor. ty ries skor seba a nie ju. teda, ak si myslel svoju priatelku.