Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

Bibko

Milena..uff, tak to je fakt super. uplne suhlasim s kolegom predomnou, ak si dokazes aj napriek tomuto predstavit zivot po boku tohto muza, a zmierit sa s tym, ze ta podviedol, tak urob presne to, co tu napisal petrikforyou. Ale poviem ti jedno, dieta, ktore nosis pod srdieckom je taky maly zazrak a ked ho tvoj manzel uvidi, sam sa bude zozierat a trpiet viac ako ty. obdivujem ta ze si to zvladla, ked si ho videla. ja by som tu zensku z afektu vyhodila z balkona a manzela za nou. si velmi silna osobnost, a to myslim uplne vazne. drz sa a hlavu hore a vsetko dobre pre tvoje babatko a aj pre teba. cmuk

petrikforyou

HALOOOOOOOOOOOOOOOo
poviem ti co urob.vecer pred spanim v obyvacke pri telke na gauci ho chyt za ruku , pozri sa mu do oci a povedz: Teraz ma dobre pocuvaj a nic nevrav. Viem ze ma podvadzas.viem kedy aj kde. radsej nechci vediet ako som sa to dozvedela.
Potom mu hod deku a povedz...dnes budes spat v obyvacke na gauci aby si mohol popremyslat ci chces zbytok zivota stravit s nou alebo s nami.Ja ta milujem a nase dieta bude potrebovat otca.A chod spat. Som presvedceny ze ho to zmeni na cely zivot.
Pa a do toho

Ema 1234

tpch: rodiť so sebaúctou je fajn, ale nie za cenu, že práve v tom čase treba riešiť rozvod, delenie BSM, hľadanie samostatného bývania a pod. Toto všetko kľudne môže počkať.
Ale po pravde, neviem, či po radikálnom riešení je sebaúcta ten najsilnejší pocit, ktorý sa nevyhnutne musí dostaviť. Môže to byť aj hnev z vmanipulovania do situácie podľa všeobecných očakávaní. Milena nech robí to, čo je schopná najlepšie zvládnuť.

tpch

Mne osobne by sa lepsie rodilo so sebauctou ako so znicenym sebavedomim a vedomim, ze som si vybrala kretena, ktory za to nestoji.

Excell

milena, tvoj muž je fakt korunovaný idiot. Ani nie preto, že ťa podviedol ale preto, že to spravil doma, v posteli v ktorej aj ty spávaš. To je sila. Že ťa podviedol je tiež svinstvo, samozrejme. V tomto prípade ti dať nejakú dobrú radu je nesmierne ťažké. Možno by si mu mala dať na vedomie že o tom vieš, nech sa vyjadrí ako ďalej. Možno.

Leja23

Milena, v zivote partnerov su etapy kedy je muz ci zena (v tomto pripade muz) nachylnejsi na podvadzanie. Jednou z tychto etap je pre muza tehotenstvo. V jeho ociach sa zena zacina identifikovat s rolou matky a prestava byt sexualnym objektom. Ak ma muz k tomu predispozicie, tak si najde na toto obdobie inu zenu. Podvadzanie moze po narodeni dietata prestat ale aj pokracovat. Dalsou moznou pricinou je, ze muz ma rad urcity typ slobody a ked pride dieta tak si naplno uvedomi ze je v trvalom zvazku a moze sa citit sputavany. Vtedy sex s inou zenou pouzije na vyrovnanie vnutornej hladiny pocitu slobody, lebo vytvara akysi odstup medzi sebou a zenou s dietatom. Toto je teoria len k tomu, ak podvadzat zacal po tvojom otehotneni. Ak pred nim, priciny su uplne inde. Preto urcite odporucam sa s nim o tom niekedy (ak si sa rozhodla ze po narodeni dietata tak vtedy) porozpravat a zistit co je vo veci.
Mozne priciny podvadzania by som len tak v skratke vypisala:
- zly vyber partnera ... su chlapi s ktorymi nic nenarobis a proste podvadzat budu lebo maju k tomu sklony. Riesit sa to da, ak skutocne chce, ma silnu motivaciu. Lebo chlapovi moze taka situacia vyhovovat a isiel by proti sebe.
- dobry vyber partnera ale k podvadzaniu ho dohnali vztahove okolnosti.

kafe

tpch, veď fajn, mne by to vadilo tiež. Ale toto nie je tvoj muž ani môj. To čo je perfektné riešenie pre teba, nemusí byť pre milenu. Mne sa napríklad nepáči, že mužovi to nepovie. Ale keď v tejto chvíli chlapa pri sebe potrebuje, tak sa jej jednoducho nedivím, je to proste pre ňu dôležitejšie ako nejaká nevera. Kde je napísané, že sebaúcta je dôležitejšia ako pocit istoty a bezpečia pri pôrode? Viem si predstaviť hrdú ženu, čo sa rozíde, nespracuje rozchod (po osemročnom vzťahu to trvá sakra dlho, kým sa človek vráti do normálu) a k pôrodu príde zlomené klbko nervov, čo reve aj od bolesti, aj preto, lebo sa jej rozpadol vzťah. Ale čo tam po pôrode, hlavne že si kočka zachovala sebaúctu, že?

geekygirl7

Keď sa dieťa narodí, nebudeš mať veľa času niečo riešiť. Budeš rada, že si môžes pospať. Hm...správa sa velmi pekne, milo a pozorne - osobne si myslím, že je to horšie ako keby vám to škrípalo. Vie sa dobre pretvarovať,keby si tam vtedy neprišla tak si presvedčená, že je všetko idylka.
Úprimne ja by som sa bála žiť s niekým, kto sa na mňa milo usmieva a keď sa otočím, robí bohvie čo. Na takého človeka sa nedá spoľahnúť. Teraz je to možno len o sexe, v budúcnosti to môžu byť aj iné veci.

ochko

ooooo, tak toto je ako zo zleho filmu. Asi si ina povaha ako ja, ale keby sa mne toto stalo, tak by ma asi drzalo nad hladinou iba to ako ho dokonale znicit. Na takeho cloveka by som sa uz nedokazala normalne pozriet, bez odporu.fuj