Vyklad buducnosti vs realita

leaaa

Sisa279, dakujem za prispevok, taku nejaku reakciu som ocakavala. Mne bolo predpovedane vsetko len to najhorsie, ale aj napriek tomu do toho idem. Mozno je to relativne a cas a reakcie to zmenia.

sisa279

konkrétny príklad : môj otec mal s mamou veľmi pekný vzťah, začal chodiť k veštici, ktorá mu povedala, že si nájde inú ženu a že to bude jeho osudová žena.. otcovi to káplo na mozog a miesto toho aby sa nad tým pousmial, začal to analyzovať a keď mu veštkyňa stále dookola hovorila, že ak si nájde inú ženu bude šťastnejší, že má predsa dospelé deti a má myslieť už sám na seba veštica aj to spravil.. takže tak.. Čiže ludia, ktorý sú ľahko ovplyvniteľný , tým sa vyplní všetko čo im povedia..robia všetko tak, aby sa to vyplnilo..

leaaa

No tak ja som nic v svojej teme nepisala o peniazoch...neviem, preco take reakcie, zaujimalo ma nieco uplne ine...)

Ve

nemôžem nereagovať na názor, že veštenie za peniaze je niečo ako neprípustná vec

kto nepozná vyššie sféry, zákony, nech do toho nekafre, mnohí ľudia, ktorí veštia majú väčšiu intuíciu, možno zdedený dar...

ale tiež si kupujú kvantum literatúry, navštevujú rôzne kurzy, samy platia svojim kolegom za veštenie, pretože dobrá veštica si nikdy neveští sama, preto ma mrzí tá ľudská nevedomosť

nikto nevidí, koľko času a peniažkov do poznania vložia veštci

aj učiteľ má dar vysvetliť, aj kaderník má dar strihať, prečo to nerobí zadarmo?
kúsok zamyslenia prosím

navyše, kto raz začne s kartami a vyššími sférami, je to na celý život, nič nekončí jednou knihou

Deria

leaaa, hlavne mysli pozitivne, ze bude vsetko dobre. ak zapochybujes, moze sa ti stat to, co mne. pri prvej hadke po tom vesteni som uz zapochybovala o nas a myslela si, ze sa to asi splni, co vestkyna predpovedala a to bola asi chyba.
precitaj si knihu "moc nasho podvedomia" od joseph murphy, potom pochopis lepsie.

Eva531

Ja som bola za vesticou iba raz, nakolko ma tam dotiahla zvedavost, ale s najväcsou pravdepodobnostou uz viackrat nepojdem, radsej sa necham prekvapit, co mi prinesie buducnost. Ak by mi povedala nieco dobre, tak v okamihu, kedy by som videla, ze uz sa to plni, by ma to vobec neprekvapilo a vlastne ani nepotesilo, lebo by som s tym uz ratala. Ak by mi zase povedala nieco zle, tak by som mala v sebe vnutorny nepokoj z ocakavania, ze co ak sa stane to a to... Svoj osud si clovek z casti vytvara sam svojimi rozhodnutiami. Podvedome ocakavanie niecoho, co sa "musi stat", lebo mi to bolo vyvestene, predstavuje pre mna akusi zataz a unik myslienok niekam mimo reality v zmysle porovnavania reality s tym, co mi bolo vyvestene, rozoberanie toho, co sa malo stat, stalo sa a preco sa stalo a podobne, uz som si tym raz presla, nebolo to zle, ale citila som, ze ma to obera o energiu a vnutorny pokoj, pricom som inak pokojny a vyrovnany clovek.

leaaa

Deria, dakujem, taktiez uvazujem nadtym takto. Dala som si vyvestit, co ma caka.Nevedela som sa rozhodnut pre nieco, ci ano alebo nie. Odpoved som dostala, ako sa bude vyvijat moja buducnost, ak bude nie, aj vsetko dalsie, co pride. Ak by som sa rozhodla pre ano, vsetko stroskota a aj to bude kratkodobe. No napriek tomu som sa priklonila k tomu ano, tak uvidim, co ma caka a neminie.Snad to nebude tak zle, ako to bolo opisane....