dlhorocny vztah

Príspevok v téme: dlhorocny vztah
aaadka

Ahojte
chcemsa opytat na vas nazor mam 21 rokov a s priatelom som uz 6rokov.zazili sme uz kadeco a vzdy to nas vztah vydrzal a perto si vazim ze je taky silny a pevny ale zda sa mi to uz dlho-6rokov a ziadne zasnuby,ziadne spolocne byvanie,ziadne dieta kedze sa nan estše necitime...ja neviem zda sa mi to take zvlastne ale nechcem na neho tlacit...co si o tom myslite??????????????

sunnysweetie33

ja mam 22,sme spolu 5r. prezili sme si toho vela,ale sme stale spolu..lebo mame silne zaklady..lubime sa..on teraz konci vysku a ja som tretiacka..este sme neni zasnubeny,ale na co,ved to sa robi rok pred svadbou..a ja chcem dostudovat,tak tajne dufam,ze po mojej skole sa snad zoberieme :) ale deti?tak tie asi az o 2/3roky po svadbe..

ano,aj mne sa to zda cudne,ked stretavame znamych vzdy sa nas pytaju,a vy co,kedy sa uz zoberiete???
ale nam to zatial takto vyhovuje..

takze mam podobne pocity ako ty..takze si z toho nic nerob :)

aaadka

on ma tak ako ja a sme po skole,pracujeme ale kazdy byvame u rodicov a to je o nicom.viem ze na svatbu a dieta je priskoro to by som ani nechcela skor to spolocne byvanie ale to je uz raz tak v dnesnej dobre ze za co????.............

lauraa

Ahoj, tazko povedat, zalezi kolko ma Tvoj priatel rokov a ci ste este na skole, alebo pracujete. Podla mna bude najlepsie porozpravat sa s nim, no v kazdom pripade 21 rokov je este podla mna skoro na dieta aj manzelstvo, nemate sa predsa kam ponahlat. Radsej si este uzite najlepsie roky.